BVC Chodov


Ženy BVC v Opavě v první desítce. Juniorky v pohárech druhé a třetí.

úterý 7. 6. 2011 | komentářů

 

Beachvolejbalistky BVC WITTE Chodov v pohárech ČVS putovaly celou republikou a byly opět vidět. V Poháru Českého Volejbalového Svazu v Opavě, byly dva chodovské páry Alena a Klára Pecháčkovy a Dana Bláhová s Klárou Zelinkovou nasazeny přímo do hlavní soutěže. Mladý reprezentační pár Šárka Vodenková s Patricií Missottenovou se poprvé probojoval do hlavní soutěže mezi dospělými ze čtvrteční kvalifikace. V pátek pak v prvním kole nestačily na své starší reprezentační kolegyně Bonnerovou s Hermannovou, které je poslaly do oprav, kde skončily v prvním kole. Sestry Pecháčkovy v prvním kole porazily další chodovsko – pražský pár Bláhová, Zelinková. V druhém kole však podlehly světovému páru číslo patnáct Kolocová, Sluková 0:2, v opravách se jim již nepodařilo zvítězit a skončily deváté. Bláhové se Zelinkovou se v opravách povedlo třikrát  zvítězit a nakonec skončily sedmé. V mužské kategorii se chodovskému páru Kodera, David nepodařilo postoupit z páteční kvalifikace, v rozhodujícím zápase totiž podlehli pozdějším finalistům Hadravovi s Lencem  0:2 a obsadili dělené sedmnácté místo.
Šárka Vodenková s Patricií Missottenovou, po vyřazení v Opavě, odcestovaly na Gala Cup juniorek do Prostějova, kde jejich vítězné tažení zastavily až ve finále H. Třešňáková s B. Pilátovou, se kterými se chystají na MS U19 do Chorvatska.
Další chodovské páry startovaly v Gala Cupu juniorek v Táboře a hned čtyři dvojice se umístily v první desítce. Vanda Vydrová se Štěpánkou Gergelyovou navázaly na čtvrté místo z Chodova a skončily na výborném třetím místě. Jejich cesta do bojů o medaile vedla, po těsné prohře ve druhém kole s pozdějšími finalistkami Kubíčkovou a Mádlovou, přes opravy do semifinále, ve kterém podlehly páru číslo jedna Gálová, Vaňková 0:2. V zápase o třetí místo nedaly šanci turnajovým dvojkám Suché s Pehalovou a po vítězství 2:0 ( 14, 11) se tak mohly radovat z prvního společného medailového umístění.
Umístění chodovských párů:
Pohár ČVS Opava:
 Ženy: 1. Kolocová - Sluková, 2. Bonnerová – Hermanová, 3. Danilovičová – Šulcová...7. Bláhová (BVC WITTE) – Zelinková, 9. sestry Pecháčkovy (BVC WITTE), 13.  Vodenková (BVC WITTE) – Missotenová
Muži: 1. Dumek – Tichý, 2. Hadrava – Lenc, 3. Přidal – Studničný...17. Kodera – David (BVC WITTE)
Gala Cup juniorek Prostějov:
1. Třešňáková – Pilátová, 2. Vodenková (BVC WITTE)- Missottenová, 3.Ansorgeová – Pelikánová
Gala Cup juniorek Tábor:
1. Gálová – Vaňková, 2. Kubíčková – Mádlová, 3. Vydrová – Š. Gergelyová ( BVC WITTE)...7. M.Mühlhauserová – G. Gergelyová, 9.-12. Szepová – Randýsková, Krásná – Erpsová (všechny BVC WITTE)
 
V Chodově 6.6.2011                                                            Zdeněk Malich, BVC WITTE Chodov

 

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov
Kontakt | Minigolf Chodov