BVC Chodov


Fotografování, finiš před Aší

úterý 5. 3. 2024 | komentářů | Autor: @miš

https://www.akademie-bvc-chodov.cz/

   DALŠÍ OBŘÍ ZKOUŠKA UŽ ZA ČTYŘI DNY !!! SKORO PADESÁTKA AKADEMIKŮ SE TĚŠÍ DO AŠE. VÍME, ŽE JSME NA SPRÁVNÉ CESTĚ. NA BAREVNÉ  ČTVRTKY NA CHODOVSKÉ MĚSTSKÉ HALE DOCHÁZÍ VÍCE JAK TŘICÍTKA ŠIKULŮ A TO JE ZÁKLAD RŮSTU, VÝVOJE, PROGRESU !!! PŘES FIALOVÝ (F1,F2) K ČERVENÉMU MINIVOLEJBALU (R1,R2)... TĚŠÍME SE... DALŠÍ SKVĚLÁ VÝZVA HODNÁ AKADEMIE BVC CHODOV !!!

Klubové fotografování tento čtvrtek

  BVC Chodov je rodina a toto prokážeme svojí maximální účastí na čtvrtečním fotografování na hale v Chodově. Fotografování jednotlivých středisek, tréninkových skupin a na závěr společná fotografie BVC Chodov. Akademie se ve čtvrtek 7. března 2024 sejde již tradičně v 15,30 hodin. Následovat budou přípravné turnaje ve žlutých a červených deblech  v sektorech B a C. Kolem 16,45 hodin by mělo odstartovat již zmíněné fotografování... Svojí účastí podpoříte filosofii volejbalového klubu BVC Chodov... 

Akademie "šturmuje" na 5. kolo KLM v Aši

  Následující víkend (9.- 10. března 2024) vyrážíme do sportovní haly v Aši, ulice Geipela 11, na v pořadí 5. kolo Karlovarské ligy minivolejbalu. A jak vidíme naši účast, herní progres, ambice, výsledkové šance? Stále nezapomínejme, že jsme měli v Akademii první promyšlený trénink v pátek 3. listopadu 2023!!! Takže suma sumárum máme za sebou pouhé 4 měsíce systematické práce !!! Dopravu zajišťuje prezident a zakladatel klubu BVC Chodov Jiří Tureček.

Žlutý a oranžový minivolejbal

  Myslím si, že v Aši potvrdíme, že jsme se obsahem, kvalitou hry dotáhli na volejbalové bašty jak v Karlových Varech, Sokolově tak v Aši. Ještě stále nebudeme mít medailové žně, ale nepropadneme... 

Červený minivolejbal

  Do Aše pochopitelně nejedeme s velkými výsledkovými ambicemi v červených deblech!!! K mistrovství je třeba v jakémkoliv oboru lidské činnosti odpovídající počet kvalitních opakování a my tento zákon zatím samozřejmě nenaplňujeme... Musíme být pokorní, trpěliví, pracovití... Ale tentokráte neočekávám herní ani výsledkový propadák... Ano, stále ještě budeme prohrávat, ale body na našem kontě budou přibývat... V Chodově byly výsledky jako 2:29 a podobně...  Možná, že se dokonce zadaří a dočkáme se prvního akademického, "červeného" vítězství na Karlovarské lize minivolejbalu. Na 4. kole v Chodově bylo na startovní čáře 19 týmů a my jsme zaslouženě obsadili posledních pět míst... Toto již v Aši neočekávám. Předpokládám, že se minimálně jedno družstvo "urve" z absolutního "chvostu" konečné tabulky. Proč tento optimismus? 

   Na chodovském turnaji jsme vůbec nebyli schopni dát podání (netrénovali jsme cíleně podání)... Nyní očekávám v podání alespoň 50% úspěšnost (prstové či spodní podání). V Chodově jsme ještě ani netušili, co to je mezihra... Neznali jsme "červená" pravidla", měli jsme nevytvarovaný košíček, chyběla nám herní předvídavost, zkušenost, správný výběr místa, navazování herních činností (pohybové řetězce). Nefungovala vzájemná kooperace hráčů... Ale už nyní víme, že jsme ve výstavbě hry mnohem dále než před měsícem, že  rosteme !!!

Těšíme se a věřím, že budeme za svoji pracovitost odměněni...

Gestor, trenér šampionů, správce webových stránek, bloger, učitel Mgr.Šín Milan

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov