BVC Chodov


Medailový ČP v Chodově a pokračování ligy

úterý 5. 3. 2024 | komentářů | Autor: L.Zapf

VELKÁ VYROVNANOST NA ČELE ČESKÉHO POHÁRU JUNIOREK!!! VLÁDNE TRIO TRADIČNÍCH VOLEBALOVÝCH BAŠT!!! . I PO DRUHÉM KOLE BVC CHODOV  NA MEDAILOVÉ POZICI !!!

"DĚVČATA, JEN TAK DÁL !!!"

 

   Ve dnech 24. a 25. února 2024 hostil chodovský volejbal premiérově další kolo Českého poháru juniorek kategorie U20. Po dlouhé době bylo v Chodově možno zhlédnout špičkový vrcholový volejbal předních týmů této kategorie. Do Chodova přijely bojovat týmy Volejbalu Ústí nad Labem, Jirkova, Plzně, Meteoru Praha, Jičína, VK Prostějova, Náchoda a samozřejmě nechyběl také domácí tým, který před tímto kolem ziskem 23 bodů celkově ČP vedl. Naše děvčata odehrála v sobotu čtyři zápasy postupně s týmy Náchoda 2:0, Jirkova 2:1, Plzní 2:0 a nakonec Ústí nad Labem 0:2. Po sobotě vládla v týmu dobrá nálada a děvčata se dělila průběžně o druhou příčku s týmem Prostějova. Neděle nezačala pro domácí zrovna šťastně a nečekaná prohra s týmem  Jičína nám trochu zkomplikovala průběžné pořadí. Další zápas s týmem Meteoru Praha jsme vyhráli 2:0 a tak bylo jasné, že v posledním zápase s Prostějovem půjde o celkovou druhou příčku. Nakonec po prohře 2:1 jsme skončili v domácím prostředí celkově třetí. Na této příčce jsme také po druhém kole i v celkovém pořadí, kdy první Ústí a druhý Prostějov mají s námi shodně 44 bodů. Další kolo jedeme odehrát 23. a 24. března 2024 do Hradce Králové. 

   Týden po pohárovém zápolení jsme se vydali na další dvě utkání 1. ligy na palubovku vedoucího týmu ligy Šternberka. První utkání jsme vyhráli 3:0 a získali 3 body. Ve druhém utkání jsme body nechali ve Šternberku po prohře 3:0. I tak vládla spokojenost za další získané body do celkové tabulky o 1. až 6. místo. V této soutěži držíme pátou příčku se ziskem 20 bodů.


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov