BVC Chodov


Chodovský volejbal

neděle 19. 11. 2023 | komentářů | Autor: L.Zapf

Mládežnická družstva BVC Chodov pokračují i v listopadu 2023 ve výborných výsledcích ze začátku sezony...  

   Juniorky odehrály své zápasy dvakrát na domácí palubovce a jedno kolo absolvovaly na palubovce soupeře.  V prvním domácím dvojutkání si poradily s týmem Lvi Praha a připsaly další čtyři body do ligové tabulky. Poté se vydaly do Prahy na palubovku ZŠ Mikulova a ve dvou zápasech jsme opět získali další čtyři body. Asi nejzajímavější utkání odehrála děvčata na domácí palubovce, kdy přivítaly lídra 1. ligy, tým Volleyball Nymburk, který do té doby neztratil v průběhu soutěže ani bod.  Ve dvou dramatických utkáních jsme za podpory asi 50 diváků a ve výborné atmosféře první zápas po setech 25:23, 23:25, 21:25 a 18:25 prohráli 3:1. V druhém odpoledním zápase se holky vyburcovaly k jednoznačně nejlepšímu výkonu v této sezóně a po setech 26:24, 23:25, 23:25, 25:19 a 15:10 vyhrály 3:2 a zapsaly další dva body. V průběžném pořadí držíme se ziskem 19 bodů výbornou, postupovou třetí příčku. 

 

   Kadetky ve 2. lize odehrály další tři kola. V utkání se Sokolovem dovezly z jejich hřiště jeden bod. Poté doma hostily lídra tabulky, tým TJ Baník Příbram, který neponechal ani v Chodově nic náhodě a odvezl si všech šest bodů. Poslední utkání holky hrály opět doma, a to proti týmu z Českého Krumlova. Obě utkání dovedly vyhrát a připsaly tak pět bodů. S celkovým počtem 12 bodů se se ztrátou dvou bodů na čtvrté místo nacházejí na šesté příčce.

 

   Starší žákyně odehrály své další kolo přeboru Karlovarského kraje, kdy pouze po jedné prohře s Karlovými Vary ostatní zápasy vyhrály a drží s bezpečným bodovým náskokem druhou příčku zaručující přímý postup do kvalifikace mistrovství ČR. O víkendu 18.-19.11. 2023 odehrály také další kolo Českého poháru v Ústí nad Labem. Po sedmi postupně odehraných zápasech nenašly přemožitele a se ziskem 18 bodů suverénně vyhrály druhou výkonnostní skupinu. Tento výsledek je zařadil mezi sedm nejlepších týmů v Čechách a 14 nejlepších týmů v ČR. V dalším kole, kdy se již spojuje česká a moravská část, budou holky hájit umístění v první desítce.   

 

   Také družstvo mladších žákyň odehrálo své další kolo krajského přeboru, kdy po velmi dobrém výkonu se ziskem 24 bodů drží pěkné druhé místo. V další soutěži, kterou je Pohár krajů, toto družstvo odehrálo další turnaj, a to na domácí palubovce. Za podpory domácího publika nakonec vybojovalo celkové páté místo.

 

   Muži rozehráli po tříleté odmlce okresní přebor. Je potřeba podotknout, že věkový průměr tohoto mužstva je těsně pod padesátkou, ale kluci to jsou hraví.  První utkání odehráli na palubovce týmu SKP Sokolov. Po oboustranně vyrovnaném výkonu tým BVC Chodov vyhrál 3:1 a ze hřiště soupeře odvezl tři body.

    

   BVC Chodov se i letošní rok věnuje široké dětské základně z Chodova a okolí... Akademie BVC Chodov pracuje ve čtyřech střediscích a sdružuje více jak stovku dětí, o které pečuje šest trenérů...  Chodovská střediska jsou zřízena při základních školách (1., 2. a 3.ZŠ). Čtvrté středisko je při ZŠ Vintířov. Během měsíce října a listopadu 2023 Akademie uspořádala dva velké turnaje a jeden camp.


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov