BVC Chodov


Základní část Extraligy juniorek je minulostí, kadetky úspěšné v Č. Budějovicích

pondělí 20. 1. 2020 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Základní část Extraligy juniorek je minulostí, po včerejšku již známe složení a pořadatele nadstavbových skupin. První kola obou kategorií nás zavedou nejspíše do Šternberka.

Kadetky ještě ale před tím čeká domácí rozlučka se základní částí soutěže v sobotu 25.1. 

 

Juniorky na domácí palubovce v neděli uhájily čtvrtou příčku, která zaručuje účast ve druhé výkonnostní čtyřce nadstavbové části extraligy. Před zápasem jsme věděli, že k této jistotě bude potřeba proti těžkému soupeři z Plzně uhrát ve dvou zápasech alespoň dva sety, abychom nemuseli být závislí na výsledku souběžně hraného utkání Španielky s Olympem. Nakonec chodovské juniorky předvedly vyjma jednoho setu celkem vyrovnanou partii, ač byl soupeř většinou šťastnější v koncovkách. Výsledek 1:3 (-21,-12,18,-21) a 1:3 (-19,-21,23,-23) je to, co jsme si přáli, ikdyž nakonec nebyl potřeba, protože Olymp s Řepami zvítězil 2x 3:0. Zlepšený výkon oproti minulému týdnu však potěšil a před vstupem do druhé části soutěže musí být přes prohru určitě i pro holky vzpruhou. Trend směrem vzhůru z herního útlumu je již zcela zřejmý, zvedáme se a uděláme vše pro to, abychom této situace využili v náš prospěch.

 

Kadetky už v sobotu večer odjížděly do Českých Budějovic, aby se pokusily napravit volejbalovou reputaci a smutnou vizitku kterou zde zanechaly minulý víkend jejich starší klubové kolegyně. To se naštěstí podařilo i v "ořezané” sestavě, kdy tři hráčky ze soupisky kadetek zůstávaly v Chodově a vypomáhlay juniorkám. Důležitým momentem bylo ustátí prvního nervózního setu, který jsme proti mladým "Madetkám” otáčeli až v úplné koncovce z 16:21. Ještě drobné zaváhání v počátku druhého setu 3:6, ale následně už naše děvčata předvedla prakticky kontrolovaný průběh zbytku prvního a také celého druhého utkání. Z našeho pohledu 3:0 (23,19,22) a 3:0 (17,10,15) Celková tabulka ZDE

Rostoucí formu chodovských kadetek prověří znovu už tuto sobotu 25.1. odpoledne (12:00 a 14:00) na domácí palubovce soupeř z Pardubic. My si přejeme především předvést doma našim divákům v městské sportovní hale hezkou hru. 

Jak můžete vidět z fotek, děláme pro to všechno - dřeme do noci (na hodinách 23:33 a ještě makáme ;-) a modlíme se :-)

 

 

Tým BVC Chodov !

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov
Kontakt | Minigolf Chodov