BVC Chodov


Juniorky v neděli naposled doma, kadetky vyrážejí opět na jih

pátek 17. 1. 2020 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Uź za 14 dní vstoupí naše juniorky do nadstavbové části extraligy a proto se těšíme na jejich víkendové domácí představení, které může být pro tuto sezónu naší poslední možností hrát doma před skvělým domácím publikem.  

Doufáme proto, že si ani vy fanoušci nenecháte ujít tuto příležitost a přijdete holky v neděli 19.1. od 10:00 a 14:00 do chodovské haly pořádně podpořit. Čekají nás atraktivní závěrečné souboje základní části soutěže proti Plzni. 

Po roce se navíc na lavičce jako kouč ve své extraligové premiéře objeví na tento dvojzápas Jirka Tureček a pevně věříme, že naváže na své úspěšné působení z minulého roku nadstavby první ligy ve Zlíně. Holky na palubovce za Vaší podpory mu v tom jistě pomohou ;-)

Své síly ale budeme muset v neděli bohužel rozdělit, protože po Svátcích a reprezentační pauze zahajují ostré zápasy 2020 také kadetky. Ty si po minulém týdnu, kdy vypomáhaly juniorkám, zopakují cestu do jihočeské metropole prozměnu v rámci zápsů extraligy svojí věkové kategorie.

Předposlední dvojutkání základní části soutěže se hraje také od 10:00 a 14:00. a v Č.Budějovicích půjde především o možnost pořádat jeden ze tří nadstavbových turnajů extraligy kadetek. Hrát totiž doma a necestovat v únoru na Moravu, by se moc hodilo  :-)

Kadetky své volejbalové umění předvedou ještě příští víkend doma v Chodově. Poté už i je čekají nadstavbové boje. Ale o tom jindy... 

Těšíme se na Vaši podporu v hale i na dálku do Č.Budějovic. Cesta za snem nekončí ! 

Tým BVC Chodov !

 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt