BVC Chodov


Poohlédnutí za barevným víkendem

středa 27. 11. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

V sobotu a v neděli 23. a 24.11. pořádal BVC Chodov 2.kolo Karlovarské ligy barevného minivolejbalu. S radostí nyní zaplňujeme prostor na klubovém webu i tématem, které se týká našich nejmenších nadějí. Vždyť v tomto volejbalovém potěru s výhledem na pár let dopředu tkví tak trochu i naše budoucnost. A navíc - je opravdu o čem psát - posuďte sami...

Pohled na naplněnou chodovskou halu po oba dva dny byl velmi potěšující. Především pak hřeje počet dětí ve žlutočerných domácích dresech. Systematická práce Akademie BVC Chodov a jejího gestora Mgr. Šína přináší evidentně své ovoce a klubu se tak ukazuje jako správná volba a cesta, kterou se na počátku letošní sezóny vydal. 

Po slabém minulém roce, svítá pro BVC opět určitá naděje, že bychom mohli navázat na období, kdy Chodov a potažmo celý Karlovarský kraj patřil (jak počtem, tak i výkonnostně) mezi největší republikové mocnosti.

Víkendového programu se v městské sportovní hale v Chodově v pěti kategoriích zúčastnilo neskutečných 121 družstev, což čítá 280 "barevných” dětí. Pořádající domácí klub získal pět medailí a z toho tři zlaté…. Nádhera….

Bližší hodnocení a detailní průběh obou dvou dnů barevného kolotoče Karlovarské ligy minivolejbalu včetně výsledků druhého kola naleznete ZDE přímo na stránkách Akademie BVC Chodov

Tak držímě pěsti i nadále a těšíme se na další zprávy z nejmladších volejbalových kategorií  a další dobré zprávy pro tým BVC Chodov! 

 

 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt