BVC Chodov


Před pohárovou a reprezentační pauzou čeká chodovské hráčky extraligová neděle

pátek 11. 10. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Uvidíme juniorky i kadetky v konfrontaci s jejich českobudějovickými vrstevnicemi....

Chodovská hala po všedním tréninkovém programu během uplynulého pracovního týdne znovu ožije v neděli 13.10. mistrovskými zápasy extraligy. Utkání juniorek jsou naplánovaná na 10 a 14 hodin, kadetky rozehrají svá utkání ve 12 a 16:00.  

Další možnost vidět naše děvčata v akci na domácí palubovce bude (po pohárové a reprezentační pauze a venkovních utkáních) až 30. listopadu ! Proto čekáme hojnou účast diváků, kterých se na ochozu sportovní haly objevuje čím dál více.  

Jsme za to moc rádi a cítíme tak velkou podporu, která nám na hřišti pomáhá. Věříme, že i tento víkend se nám bude dole na palubovce opět dařit to, kvůli čemu se na nás naši příznivci chodí dívat a fandit - tedy atraktivní volejbal. 

Cesta za body však nebude ani tentokrát jednoduchá jak v případě kadetek tak v případě juniorek a rozhodně nejsou karty jednoznačně rozdány, ikdyž se to tak na první pohled a na základě výsledků z přípravných turnajů může zdát….

Dobrou zprávou je, že už bude k dispozici (narozdíl od předchozích víkendů) kompletní kádr obou týmů a tak věříme, že bychom mohli potvrdit aktuální herní formu a navázat na dobré výkony minulých kol.

Rozhodovat se ale bude samozřejmě na hřišti…. těšíme se … ! 

 


Program dalších chodovských družstev:

Nedělním extraligovým utkáním nejstarších družstev bude v domácí hale předcházet také sobotní druhé kolo České ligy minivolejbalu,  kde naši nejmenší z tréninkových skupin 1.-2. a 3.-4. třídy budou soutěžit v kategoriích dvojic ve žluté, oranžové a červené minivolejbalové barvě. Můžete se tak přijít podívat na naše mladé naděje a v případě zájmu se i aktivně účastnit po dohodě s řídícím turnaje Mgr. Šínem Milanem T.: 604104453. Bližší informace na stránkách naší Volejbalové akademie BVC Chodov

 

Těžký sobotní úkol mají před sebou žákyně BVC Chodov. V rámci soutěže první ligy kadetek budou bojovat na palubovce lídra základní skupiny "A” z Kralup. Držíme holkám pěsti, aby nasbíraly z tohoto dvojzápasu co nejvíce zkušeností, které budou moci zúročit v budoucnosti a především letos ve vrcholných soutěžích své hlavní věkové kategorie.

 


Sledujte náš web a facebook, opět se budeme snažit informovat o všem, co se během víkendu pohne :-)

 

Tým BVC Chodov ! 

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov
Kontakt | Minigolf Chodov