BVC Chodov


Zajímavé přípravné zápasy kadetek v Plzni a juniorek v Českých Budějovicích

pondělí 2. 9. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Během uplynulého víkendu absolvovaly nejprve kadetky v pátek svou herní přípravu v Plzni a následně v sobotu juniorky v Českých Budějovicích. 

Po intenzivním nástupu do tréninkového procesu v polovině srpna se obě naše družstva herně ještě trochu hledají, přesto hodnotíme herní přípravu velmi pozitivně.

V pátek jsme konfrontovali tým kadetek BVC proti plzeňským děvčatům, které daly dohromady dvě družstva složená z hráček, jenž se budou letos objevovat v extralize a první lize kadetek, a jedno družstvo záloh - především žákyň. 

Vzhledem k začátku sezóny a třem plánovaným utkáním se hrálo systémem vždy na dva vítězné sety, v jednom případě jsme si s plzeňskými trenéry dohodli ještě prémiový nadstavbový zkrácený set. 

Zápasy nám umožnily otestovat jednak mladší hráčky týmu, jednak nové posily pro nový ročník a alternativy a také zastupitelnost na různých postech. 

Vyzkoušeli jsme si, že dostat se do zápasového tempa a koncentrace po dlouhé herní pauze není úplně jednoduché, ale že to nakonec jde… 

 

V Českých Budějovicích nás v sobotu čekala téměř opakovačka dubnové kvalifikace o extraligu juniorek, když se do přípravného turnaje přihlásil i Tatran Střešovice a domácí Č.Budějovice - juniorky. Pětici účastníků doplnila Ostrava složená spíše z hráček kadetského věku a domácí Č.Budějovice - kadetky. 

Ve skvěle zorganizovaném turnaji opět hraném systémem na dva vítězné sety jsme tak mohli prověřit herní připravenost i našich nejstarších hráček, zároveň dostaly v zápasech proti mladším týmům prostor znovu kadetky . I tento turnaj zcela splnil naše očekávání, které jsme od herní přípravy měli. 

 

Oba dva dny přinesly řadu zajímavých podnětů do další práce a odpovědí na otázky, které se během tréninkové přípravy před a po soustředění objevily. Trochu nás ve zkoušení herních situací a alternativních variant složení sestavy limitovala momentální absence prakticky všech typicky středových hráček našich družstev kromě jedné. 

Do dalšího turnaje v Ostravě 13.-15.9. (testovací turnaj extraligových družstev kadetek a juniorek) nás čeká úkol zapracovat na součinnosti útočnic s nahrávačkami, které ještě mírně zrychlujeme. S tím plyne i momentálně drobná nepřesnost nahrávek a nutná změna časování útočnic, které se nám zatím nepodařilo přenést na 100% do hry. 

I tak byla naše děvčata odměněna za svou práci na hřišti třemi výhrami v pátek a čtyřmi v sobotu. Z jubilejní 10. Velké ceny Českých Budějovic si dokonce vezeme krásný pohár za první místo, diplom pro nahrávačku a útočnici turnaje a spoustu hezkých dalších cen od pořadatelů. 

 

Holkám gratulujeme a těšíme se na další zápasy !

Tým BVC Chodov ! 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov
Kontakt | Minigolf Chodov