BVC Chodov


Chodovskou extraligu posílí reprezentační smečařka Tereza Havlová

čtvrtek 22. 8. 2019 | komentářů | Autor: BVC Chodov

Jsme rádi, že svoji mediální aktivitu po letní pauze můžeme na vstupu do nové sezóny 2019/2020 zahájit právě takhle zajímavou zprávou !

Přesně měsíc nás nyní dělí od prvního ostrého zápasu základní části extraligy v chodovské sportovní hale. Tuto karlovarskou odchovankyni zde již budete moci vidět v akci ve žlutočerném dresu ... 

Terka k nám přestoupila na konci minulé sezóny a zavítala na pár červnových tréninků, kdy se v týmu okoukávala a nasávala specifický chodovský herní projev a styl. Nyní absolvovala společné soustředění kadetek a juniorek BVC, ve kterém již jasně ukazovala a potvrzovala naše očekávání, proč a jakou posilou pro Chodov na postu smečařky bude. Přáli bychom si, aby stejně kompaktně působila s družstvem i v nadcházejících přípravných zápasech a pochopitelně i v průběhu celého extraligového ročníku. 

 


BVC Chodov - Sezóna 2019/2020; Tereza Havlová #17, Smečařka


Na konci soustředění jsme před odjezdem z Perninku využili chvilku a položili Tereze pár "zákeřných” otázek …. 

Napadlo Tě někdy, že by ses mohla objevit v týmu BVC ? 

Upřímně jsem nad tím dřív nikdy nepřemýšlela, ale posledních pár měsíců, co jsem se začala víc bavit s (chodovskými) holkami, mi to parkrat problesklo hlavou. 

Absolvovala jsi své první "chodovské” soustředění na Perninku… Jak Ti sedí nový tým a s kým si nejvíc rozumíš a proč ? 

Toho jsem se docela bála, že si nesednu s některými holkami, ale neměla jsem čeho. Holky jsou strašně skvělé a praštěné jako já. Podle mě si mám s každou co říct, ale nejvíc asi s Veve a s Capi, protože se s nimi vídám nejvíc.

Na co se v nové sezóně ve žluto-černém dresu nejvíc těšíš ? 

Těším se na to, že si zkusím zahrát extraligu, zahraju si proti týmům, proti kterým jsem nikdy nehrála a těším se na všechnu tu srandu, co zažijeme.

Jaké máš volejbalové plány do budoucna, čeho bys chtěla dosáhnout s klubem a co osobně? 

Věřím našemu týmu, že máme šanci se poprat ve finálovém turnaji i o medaile, jsme skvělý kolektiv a navzájem si dokážeme pomoct, což je podle mě hrozně důležité.

Já bych se jednou chtěla živit volejbalem, ikdyž tomu moc šancí nedávám. Chtěla bych se udržet v reprezentaci a podle mě sen každého volejbalisty je, že by si chtěl zahrát v Itálii, Francii, Rusku, nebo i v jiných státech, kde se hraje špičkový volejbal.

Děkujeme za rozhovor a přejeme, ať se Ti daří nejen v nadcházejících sezónách v chodovském dresu, ale i v "nároďáku" a na Tvé volejbalové cestě do zahraničních lig !


 

Pokud jste zvědaví i na další zprávy z dění kolem našich elitních týmů (a nejen kolem nich), pak sledujte náš web a facebook i nadále s velkou pozorností. 

Touto přestupovou peckou totiž všechno ještě zdaleka nekončí a připravili jsme pro Vás i další překvapení v podobě dalších zajímavých jmen, které se objeví v této sezóně na soupisce kadetek, juniorek nebo žákyň.

A samozřejmě - také nezapomínáme na naše kmenové opory a dlouholeté stálice v chodovských barvách. Ty Vám také postupně připomeneme a představíme v některém z následujících článků. 

 

Tým BVC Chodov !

 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt