BVC Chodov


Sobotní i nedělní kola žákovských krajských přeborů v režii chodovských týmů

úterý 4. 12. 2018 | komentářů | Autor: Filip Plášil

Autor: Filip Plášil

O víkendu proběhlo třetí kolo krajského přeboru mladších žákyň v Sokolově a druhé kolo krajského přeboru starších žákyň doma v Chodově.

 

Začněme naše zpravodajství sobotou (mladšími žákyněmi)...

Náš A tým vstupoval do víkendu oslaben o naši zraněnou klíčovou hráčku Andreu Dučinskou. Družstvo se tak muselo vypořádat s absencí této opory a úkolu se zhostilo velmi dobře.

První dva sety zápasu s Karlovými Vary se holky sice ještě trochu hledaly, ale od třetího setu již zápasu dominovaly a koncentrovaným výkonem si došly pro 3 body.

Druhý zápas proti Sokolovu pak nastavenou laťku udržely a dokázaly zvítězit 3:0.

Soutěži tak vévodíme s plným počtem bodů a v dalším kole si již můžeme předčasně zajistit vítězství v letošním ročníku KP mladších žákyň.

B tým dokázal na dalším turnaji uhrát celkem 7 bodů a už má také na dosah definitivní druhé místo ve své skupině a pokud pořádně zabere, tak má šanci prohnat i vedoucí tým - Sokolov B. Pozitivní je, že holky ukazují herní i výsledkový progres. Jen tak dál holky

 


V neděli pokračoval druhým kolem krajský přebor starších žákyň.

BVC "A” v roli favorita ročníku dokázal porazit tým hlavního konkurenta Karlových Varů "A” 2:0 a odskočil na rozdíl 4 bodů v celkové tabulce.

B tým chtěl potvrdit 3. Místo z prvního kola krajského přeboru a současně si zlepšit sebevědomí před Českým pohárem, který se bude hrát již příští týden.

Jsem rád, že se podařilo protočit všechny hráčky a holky se prezentovaly bojovným výkonem a postupně se zlepšující obranou.

V kontextu dne malinko zamrzí druhý set s Vary A, který se nám podařilo dobře rozehrát, ale bohužel jsme pak udělali pár chyb v závěru a nedokázali dotáhnout do vítězného konce.

Zbytek zápasů jsme dokázaly v klidu kontrolovat, takže šanci dostaly všechny holky a současně jsme mohli úspěšně otestovat i některé herní varianty na příští týden.

 


Příští týden se kromě extraligové pauzy do akce chystají všechny hráčky BVC

Obě družstva starších žákyň čeká příští týden pokračování Českého poháru: A tým bude chtít potvrdit své postavení v první sedmičce českého poháru v domácí hale v Chodově.

B tým žákyň odehraje zápasy své skupiny v Mostě.

Mladší žákyně vyrážejí na turnaj krajského přeboru v Plzni a pokračuje též barevný minivolejbal.

Juniorky pak čeká v neděli velmi důležité dvojutkání před nadstavbou a to na domácí palubovce v Chodově s Kladnem.

 

Tým BVC Chodov ! 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov