BVC Chodov


Příprava na novou sezónu v plném proudu !

středa 29. 8. 2018 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

 

Pomalu ale jistě se nám v kalendáři přibližují termíny prvních “mistráků” sezóny 2018/2019… Těch se dočkáme zhruba v polovině září.

Kadetky doma 22.9. rozehrají prvním extraligovým kolem letošní ročník nejvyšší republikové soutěže s Českými Budějovicemi a juniorky v první lize je budou v městské sportovní hale následovat hned další den - tedy v neděli 23.9. s Děčínem.

Pro žákovskou složku je ostrý start naplánován až na polovinu října v podobě prvního kola Krajského přeboru a hned týden na to půjdeme do kvalifikace Českého poháru žákyň.

 

Přípravu jsme zahájili klubovým soustředěním na Perniku 5. resp. 9.8., kde všechna družstva od nejmenší barevky po juniorky pod vedením svých trenérů odvedla kus poctivé práce. Následně jsme navázali sérií tréninků v naší domácí hale.

Již tento pátek si budou moci juniorky a hned v sobotu žákyně otestovat svoji aktuální formu. Zatímco starší děvčata odjíždějí na přípravný jednodenní turnaj do Plzně, žákyně v sobotu vyzvou na domácí palubovce ve dvou zápasech stejně staré kolegyně z Olympu Praha.

Příští víkend bude opět ve znamení přípravných turnajů a opět ve znamení Plzně. Tentokrát si zahrají kadetky na testovacím turnaji extraligových družstev a zároveň žákyně na tradiční Velké ceně města Plzně.

Tak držte holkám pěsti, ať jim vstup do nové sezóny vyjde pokud možná co nejlépe !  I když bude pro nás výsledek následujících dvou víkendů jen kontrolním ukazatelem, rádi bychom i v nových sestavách samozřejmě uspěli co možná nejlépe.  O tom, do jakých soutěží a s jakými ambicemi se letos pouštíme - někdy příště….
Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov