BVC Chodov


Chodovské hráčky na mezinárodním turnaji GLOBAL CHALLENGE 2018 v Chorvatsku

pondělí 16. 7. 2018 | komentářů

V historickém centru téměř 2000 let starého města Pula na jihu Istrijského poloostrova byl 9. července večer slavnostním nástupem všech 24 týmů zahájen tradiční a velmi kvalitně obsazený šestidenní turnaj, ve kterém se potkávají herní styly především amerických a evropských družstev v kategoriích U17 a U23.

Hlavní trenér reprezentace dívek Stanislav Mitáč zařadil do nominace pro tuto příležitost mezi 14 hráček Českého národního výběru ročníku narození 2002 (U17) nakonec hned tři zástupce našeho klubu: nahrávačky Kateřinu a Veroniku Kudrlovou a blokařku Anetu Egermajerovou.

 

Všechny tři dostaly příležitost potkat se a zahrát si proti atraktivním soupeřům v národním dresu, navštívit a prohlédnout si při tom také zajímavá místa jako Vídeň, Maribor či Pulu, zazpívat si na palubovce národní hymnu.. sbírat cenné zkušenosti z mezinárodních zápasů a nejen na palubovce si užít vítěznou vlnu kadetského nároďáku, kterou zastavila až smolná prohra ve finále turnaje s domácím výběrem Chorvatska.

 

Stříbrné medaile z takto obsazeného a atraktivního turnaje jsou ale skvělé a holkám moc gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci klubu BVC Chodov na mezinárodní scéně !

 

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov