BVC Chodov


Výsledkový servis víkendového dvojutkání první ligy kadetek

neděle 5. 11. 2017 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle


BVC Chodov - Loko Plzeň "B” 3:1 (-21,20,22,19)  a 3:1 (-24,18,11,16)

 

Další příděl bodů do průběžné tabulky první ligy kadetek na konto BVC Chodov.

 

Našim děvčatům se po vlažném začátku a vstupu do prvního utkání dne podařilo nakonec vybojovat dvě vítězství a upevnit tak průběžnou třetí příčku v pořadí základní části ligové soutěže.

Jednobodovoá ztráta na druhé místo a tříbodová nevýhoda oproti prvnímu týmu tabulky jedno kolo před polovinou základní části soutěže je pro náš mladý tým situace z kategorie snů...

 


Hodnocení trenéra:

"Holky odvádějí dobrou práci na trénincích a to se následně úročí i při zápasech. Těší mne fakt, že hráčky z lavičky dokázaly plnohodnotně zaskočit v základní sestavě. Týmový duch družstva je zcela patrný. Už po několikáté se nám podařilo nepříznivě se vyvíjející zápas otočit v náš prospěch. 18 bodů našich žákyň po 8 zápasech v soutěži kadetek je pro nás zasloužená odměna”

 

Do prvního zápasu jsme vstoupili již tradičně velmi ospale a mne tato skutečnost nutí přemýšlet o změně rozcvičovacího schématu. V průběhu druhého setu se začal vývoj utkání převažovat na naši stranu.

Přestali jsme kazit na podání a Ráďa výborně zvládla svou roli v základní sestavě místo indisponované Jíři. Výborný zápas odehrála Barča a především ve třetím a čtvrtém setu zcela dominovala na hřišti  a bodovala jednak tvrdými útoky a jednak uhráváním velice těžkých míčů pokud jsme měli špatně přihráno.

 

Druhé utkání opět přineslo nejprve radost soupeři z vítězství v první sadě, ve které jsme dlouho vedli, ale v závěru lehce ztratili.

V dalších setech se nám již dařilo lépe kombinovat a do útoku se zapojily všechny hráčky. Dařilo se nám lépe přihrávat a prakticky jsme nekazili podání. Všechny tři zbývající sety pak proběhly pod naší taktovkou.

Jsem rád za výkon Matej, který hodnotím velmi dobře. Stejně tak bojovný týmový projev ostatních hráček, které se všechny předvedly ve svém vysokém standardu, což bylo pro zisk sobotních druhých třech bodů klíčové.


 

25. listopadu nás čeká další kolo první ligy na palubovce favorita skupiny SK Hlincovka.

Nyní se však budeme soustředit na domácí první kolo ČP žákyň 11.-12.11.2017

 

Těšíme se na Vaši podporu !

Zůstaňte s námi.

 

Tým BVC Chodov  

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov
Kontakt | Minigolf Chodov