BVC Chodov


V kontrolním turnaji žákyň jsme o víkendu uspěli

pondělí 11. 9. 2017 | komentářů | Autor: JK


O víkendu se žákyně BVC účastnily tradičního předsezónního turnaje s názvem Velká cena města Plzně. Účastnilo se kromě nás celkem 10 družstev z Plzeňského a Jihočeského kraje a Prahy

V šesti utkáních se na palubovce pravidelně střídaly všechny hráčky kádru, aby si v herním zatížení otestovaly úpravy herního rytmu, který se od soustředění snažíme krůček po krůčku pilovat.


Pohled na hru našeho týmu odpovídal tomu, jak si postupně holky na nové situace zvykaly.

Po mírně nervózním a nepřesném začátku prvního utkání, kdy jsme se potýkaly chvílemi až s komicky vypadajícími situacemi, ubýval s každým setem výskyt žlutočerných "Batmanů” na obou kůlech i ve středu sítě a holky dostávaly čím dál větší chuť do zajímavých herních kombinací.

Ačkoliv jsme v parádní divácké atmosféře ve finále těsně nestačili na plzeňskou kompilaci hráček z Loko a VŠ Plzeň, oboustranně volejbalově nádherné utkání jednoznačně potvrdilo (a vlastně i celý turnaj), že jsme se vydali zajímavou cestou.   

 

Máme jistě co pilovat i dále - víkend však pro mne odkryl další nečekaný potenciál družstva do budoucnosti.

 


Hodnocení výkonu týmu:

Moc se mi líbila práce v obraně, ačkoliv ji na trénincích nevěnujeme tolik pozornosti, výrazný posun je v úspěšnosti vykrytí útočnic a při vybírání.

Dobře jsme podávali a v rámci možností (nízký strop) jsem nezaznamenal žádný extra problém na přihrávce.

Družstvo má chuť hrát nové překvapující kombinace. Začínáme na hřišti komunikovat, což také nebylo vždy úplně pravidlo…

 

Platnost Kačky Matejkové v týmu raketově roste - luxusní rána z vystřelené nahrávky bude jistě ozdobou videosestřihu z tohoto turnaje, který připravuji. Obrovský posun na přihrávce…

Jsem spokojený s prací všech tří smečařek Jíři, Barči i Ráďií v obraně a při podání. Logicky vzhledem k novému pojetí hry bude vyladění stability a razance útoku naším společným úkolem pro další tréninkové úsilí.

Velmi dobře se ukázaly blokařky. Kája, odpracovala hodně povedený turnaj jak při pohledných útočných kombinacích tak i v obraně, Anet i Terka mají momentálně silnější obranu než útok a výborné stabilní podání. Terka oproti minulému roku zlepšila výrazně přihrávku i vybírání.

Diagonální hráčky Míša a Kačka si také zahrály obě. Oběma svědčí nově používaný způsob provedení nahrávky a obě z ní dokáží zabodovat, dařilo se jim podání. Míša se prosazovala více na útoku a při podání, Kačka byla platná více v obraně.

Nahrávačka Veve se zdá být ve formě. Jsem spokojený s distribucí i přesností nahrávky. Líbila se mi pestrost hry a vytěžování všech útočnic, obětavost v obraně a bezchybné podání.

 

Do sekce Fotogalerie na našem webu přidám fotografie z turnaje - zatím nejsou. Videosestřih se pokusím vyrobit co nejdříve ;-)

 

 Společná fotka s Klatovskými žákyněmi, které nám fandily při finálovém utkání

 

Už za 14 dní nastoupíme do sezóny 2017/2018 utkáním v Chodově proti Sokolovu v 1.lize kadetek.

 

Budeme se těšit na Vaši podporu.

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov