BVC Chodov


SPOLEČNOST REALISTIC, a.s. NOVÝM HLAVNÍM PARTNEREM BVC CHODOV!!!

pátek 11. 11. 2016 | komentářů

Vedení našeho klubu uzavřelo v minulých dnech dlouhodobější jednání s novým hlavním partnerem klubu - karlovarskou společností REALISTIC, a.s.. Kontrakt, který je v historii našeho klubu jedním z nejvýznamnějších, přivádí do našeho klubu stabilní, úspěšnou firmu z regionu, která má dlouhou a bohatou historii.

Firma byla založena roku 1927 v Karlových Varech, kde vyráběla elektrické sušáky a další přístroje a pomůcky pro kadeřníky. Původní název byl: Josef Mayer, Realistic Karlsbad. Firma získala řadu ocenění na světových výstavách a její výrobky byly patentovány po celém světě. Firma měla obchodní zastoupení v New Yorku, Melbourne, Londýně, Paříži, Vídni a v Berlíně.

Po zrušení předcházejícího programu byla od roku 1946 zavedena výroba elektrických pecí a první výrobky byly určeny pro porcelánky v okolí Karlových Varů. V 50. a 60. létech byly úspěšně realizovány dodávky elektrických pecí pro strojírenství, keramický a sklářský průmysl v Československu a následně i v zahraničí. Výrobky závodu Realistic začaly odebírat všechny přední československé průmyslové podniky.

Po revoluci byla společnost  privatizována a započala s rozvojem po stránce obchodní, projekční a výrobní, což se projevilo v realizovaném obratu a celkovém růstu firmy.. K 1. 5. 2001 dochází k transformaci společnosti na akciovou společnost Karlovarské průmyslové pece a následně od 1.9.2001 byla společnost přejmenována na REALISTIC, a.s.. Od této doby se roční obrat firmy pravidelně zvyšuje o zhruba 5 - 10 %.

Společnost REALISTIC, a.s. v průběhu let 2012 až 2015 postupně zrekonstruovala svůj výrobní areál a obnovila své výrobní prostředky.

 

 

Nyní se společnost REALISTIC, a.s. stává hrdým partnerem volejbalového klubu BVC Chodov a spojuje tak jméno úspěšné průmyslové značky se jménem volejbalového klubu z Chodova.


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov