BVC Chodov


Extraliga začíná - na úvod dorazí Olymp Praha!!

středa 21. 9. 2016 | komentářů

Letní příprava utekla jako voda a již tuto sobotu mohou diváci BVC Chodov shlédnout první extraligové utkání sezóny 2016/2017 - do Chodova dorazí obhájce titulu Olymp Praha! Jaké jsou novinky z obou táborů a na co se mohou fanoušci těšit se dočtete v článku.

PVK OLYMP PRAHA:

- druhou extraligovou sezónu v dějinách našeho klubu načneme symbolicky domácím utkáním s obhájcem mistrovského titulu PVK Olymp Praha. V družstvu soupeře došlo po loňské sezóně k několika změnám - tou nejzásadnější je pravděpodobně změna na pozici trenéra. Po loňské úspěšné sezóně skončil pan Josef Beneš a družstvo převzala dlouholetá, úspěšná trenérka žákyň klubu z Vršovic - Jana Pospíšilová.

Co se nezměnilo je kvalita kádru Olympu Praha, v jehož středu uvidíme několik reprezentantek České republiky - například Sarah Jaňourovou, Kláru Fomenkovou a mnoho dalších. Olymp by si jako jeden z favoritů jistě přál do sezóny vstoupit plným počtem bodů - domácí se budou snažit co nejlépe svému silnému soupeři vzdorovat.

 

                                                                                                                

 

BVC CHODOV:

  • i družstvo domácích prošlo v létě řadou změn. Na lavičce domácího celku uvidíme i v letošní sezóně dvojici Štěpán Javůrek - Jiří Tureček. V hráčském kádru došlo k řadě změn - do družstva juniorek odešly dlouholeté opory Patricie Rozsypalová, Tereza Čermáková, Denisa Prokopová a Simona Bláhová. Základem letošního mladého družstva budou úspěšné žákyně z loňské sezóny - Kateřina Kudrlová, Anna Bicanová, Natálie Dršková, Lucie Roučková a Kateřina Kloudová. Oporou na bloku by měla být i nadále Rachel Krausová. Hodně si dmácí trenéři slibují také od posil - Anety Egermajerové, Veroniky Vokáčové, Anežky Boroličové.

          Přestože do role favorita jsou pasováni hosté, domácí nechtějí dát svou kůži lacino a poprat se o body. Přijďte nám držet palce do chodovské haly již tuto sobotu od 10:00 a 14:00 hodin!!

                                                                                                              

 

V loňské sezóně se nám nepovedlo v soubojích s pražským Olympem získat ani bod - přijďte nás podpořit - pokusíme se opět měnit historii chodovského volejbalu!!

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov