BVC Chodov


Kadetky si dvěma pátečními vítězstvími zajistili účast v nejvyšší soutěži i pro příští rok !

pondělí 22. 2. 2016 | komentářů

K pátečnímu dvojzápasu nadstavbové části extraligy kadetek přijelo do Chodova družstvo Hradce Králové se kterým naše holky už v prvním měření sil v Hradci Králové vybojovaly 6 bodů. 


Hradeckou výpravu kadetek doplnily ještě jejich oddílové kolegyně - juniorky a využily tak společnou cestu do Chodova, aby se potkaly s našimi děvčaty pro změnu ve dvojutkání nadstavbové části první ligy juniorek.
Matematika jistého zachování příslušnosti kadetek k nejvyšší republikové soutěži pro příští sezónu 2016/2017 velela získat v posledních čtyřech zbývajících utkáních nadstavbové části přinejmenším dva body. 
Domácí prostředí našim hráčkám evidentně sedělo a rychlým nástupem do zápasu celkem záhy získaly úvodní sadu v poměru 25:12. Herní pohoda nabytá v důležitém začátku utkání se přenesla i do dalších dvou setů, které skončily shodným poměrem a tři body s cenou pomysleného "zlata"
Druhý odpolední zápas vyzněl také celkem jednoznačně ve prospěch našeho rozjetého družstva, ikdyž průběh setů byl výrazně vyrovnanější než ráno a dokonce došlo na drobnou zápletku s dobrým koncem ve druhé sadě, kdy jsme si ztrátou koncentrace komplikovali život. 
Nicméně po závěrečném hvizdu rozhodčího jsme si mohli do celkové tabulky připsat další tři body a tím s definitivní platností začít osnovat plány, čeho bychom chtěli dosáhnout v příštím extraligovém roce !
BVC Chodov - Slavia Hradec Králové 3:0 (12,12,12)BVC Chodov - Slavia Hradec Králové 3:0 (21,23,20)
Na "střídačku" s kadetkami nastupovaly v pátek i juniorky. Osud v jejich soutěži je však z jejich pohledu už, bohužel, zpečetěn sice jistou účastí v příštím roce, ale zároveň nemožností dál v v barážových kolech, usilovat o postup do nejvyšší soutěže. 
Hradeckým jde naopak o postup z prvního místa tabulky a svou roli favorita v pátek potvrdili ziskem šesti bodů na naší palubovce, když se nám podařilo získat jediný set v průběhu obou zápasů, ač jsme koncovky prvních dvou setů prvního zápasu velmi dramatizovali.
BVC Chodov - Slavia Hradec Králové 3:1 (-23,-23,16,-11)BVC Chodov - Slavia Hradec Králové 3:0 (-20,-10,-20)
Děkujeme fanouškům za podporu a nečekaně velkou účast na všech čtyřech zápasech na to, že byl pátek - všední den !
Tým BVC Chodov


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov