BVC Chodov


Trápení kadetek pokračuje....

neděle 22. 11. 2015 | komentářů

V sobotu 21.11.2015 zajížděly kadetky na dvojutkání na palubovku soupeřek Praha - Řepy. Doma jsme v říjnu zvítězili 3:2 a 3:0 a protože body s tímto družstvem se nám navíc budou započítávat do nadstavbové části soutěže, šlo opravdu o hodně.
Dvě sobotní prohry 0:3 a 1:3 tak zcela mění naší roli a šance na úspěch ve skupině nadstavbové části, která zajišťuje jistotu setrvání v nejvyšší soutěži i pro příští rok.
Současným problémem, ale asi není ani tak výsledek zápasů, jako aktuální týmová pohoda uvnitř družstva kadetek.
Všichni fandové se proto těšíme na zimní přestávku, během které holky snad znovu naleznou ztracenou motivaci a herní odvahu a podaří se jim zkoncentrovat na zásadní domácí utkání měsíce ledna s LOKO Plzeň.
Do té doby se ještě v extralize utkáme se soupeři VŠ Plzeň (prosinec doma) a Olymp Praha (začátek ledna venku). Tito soupeři však hrají o zcela jiné cíle letošní sezóny na opačné straně tabulky a díky hernímu systému nadstavbové části nepůjde pro nás z tohoto pohledu již o nic jiného, než trénink na poslední lednové dvojkolo s LOKO Plzeň.

Do té doby doufáme, že se v kádru základní sestavy BVC Chodov opět objeví zraněná smečařka Terka Čermáková, Anička Bicanová na 100% zrehabilituje svůj kotník a všem ostatním hráčkám se budou vyhýbat jakákoliv jiná zranění.
Pokud holky k tomu všemu přidají ještě větší touhu po vítězství a větší chuť hrát volejbal na nejvyšší úrovni, pak se jistě není o co strachovat !
Držíme celému týmu pěsti, aby ve své cestě za letošním vytouženým sportovním cílem nepolevoval !
JK


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov