BVC Chodov


Člen BVC WITTE Martin David v Chodově na stupních vítězů

pondělí 6. 8. 2012 | komentářů

Byť šlo v uvozovkách „jen“ o body, neboť svazu se pro tuto sezónu nepodařilo najít pro beachvolejbalové domácí soutěže dostatek financí, přijelo i přesto do Chodova dvaadvacet párů mužů a sedmnáct párů žen. V obou kategoriích měl své zástupce i pořádající BVC WITTE Chodov. Zatímco v ženské kategorii se ve startovní listině z domácích párů objevily většinou jen juniorky, či věkem ještě žákyně, které mezi ženami spíše sbírají zkušenosti, v mužské kategorii tu byly hned čtyři páry, které mají příslušnost v BVC nebo mají kořeny v Karlovarském kraji a hned polovině z tohoto počtu se povedlo výrazně prosadit v konečném pořadí. Martin David, člen BVC WITTE, se svým trenérem Pavlem Krčem si dokázali proklestit cestu až do finále, kde jejich spanilou jízdu turnajem zastavili až Jindřich Weis a Ondřej Kolder, kteří zvítězili 2:0 (10, 18). Dalším párem, který se výrazně prosadil byl chebský Jan Forst s Ondřejem Kustem, ti se stali zároveň i katy dalším dvěma domácím párům. V prvním kole poslali do oprav Hroníčka se Šalingem a když sami padli do oprav vyřadili i další napůl domácí pár Kodera – Kabrna. Dlouhou cestu opravami ukončili až před branami semifinále, kdy podlehli v dramatu 1:2 (-9, 15, -13) páru Vachoušek – Marel a skončili na výborném pátém místě. V ženské kategorii se z chodovských nejvíce prosadily sestry Gergelyovy, které obsadily, i vzhledem k věku mladší ze sester Gabriely (15), výborné deváté místo, když podlehly ve třetím kole budoucím vítězkám Kláře Zelinkové a Šárce Nakládalové 0:2 (-9, -15) a v opravách Kotvové s Poszmikovou 0:2 (-12, -19), které vyřadily předtím další mladičký domácí pár Vodáková – Přibylová.

Celkové pořadí – ženy: 1. Zelinková – Nakládalová, 2. Krejčí – Kurtinová, 3. Gálová – Vaňková...9. Š. a G. Gergelyovy (BVC WITTE Chodov)...13. Přibylová – Vodáková, V. Voláková -Erpsová (BVC WITTE Chodov)

Celkové pořadí – muži: 1. Weiss – Kolder, 2. David (BVC WITTE) – Krč, 3. Vachoušek – Marel...5. Forst – Kust, 17. Kodera (BVC WITTE) – Kabrna a Šaling – Hroníček (BVC WITTE)
 
V Chodově dne 31. července 2012                                Zdeněk Malich, BVC WITTE Chodov 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt