BVC Chodov


Mistrovský titul pro žákyně BVC WITTE Chodov Gabrielu Gergelyovou a Martinu Szepovou

pondělí 25. 6. 2012 | komentářů

Ač spolu tuto sezónu neodehrály ani jediný turnaj, dokázaly bez jediné prohry proplout k vytouženému titulu a v domácím prostředí udělat obrovskou radost nejen sobě a trenérovi Jiřímu Turečkovi, ale i všem přítomným skvěle fandícím divákům a navázat na bronzové medaile svých klubových kolegyň Šárky Vodenkové a Natálky Erpsové z roku 2010. Martina Szepová si tak spravila náladu po promarněné možnosti zisku medailí z republikového šampionátu kadetek U18 konaném před týdnem v Pňově, kam se přihlásily se svou spoluhráčkou T. Randýskovou pozdě a plnily jen roli náhradnic. Gabriela zase sbírala před týdnem zkušenosti na Mistrovství republiky žen U23 ve Slavkově u Brna, kde se svou spoluhráčkou P. Missottenovou získaly v nabité konkurenci reprezentantek třináctou příčku. Chodovský beachvolejbal ziskem titulu posunul výrazně mezníky tohoto sportu v kraji. Ani zbylé dvě dvojice reprezentující Karlovarský kraj se mezi dvacítkou párů z celé republiky neztratily. Anny Přibylová a Lauermannová v přímém boji o postup do semifinále podlehly svým klubovým kolegyním Szepové s Gergelyovou 0:2 a nepovedl se jim ani reparát v opravném pavouku, kde je porazily Adamčíková s Chludovou, které v cestě k medaili zastavilo jen zranění Chludové. Kateřina Vodáková a Tereza Červeňáková nedokázaly navázat na páteční výborné výkony, kdy neokusily hořkost porážky a možná i díky těžšímu losu jejich cesta skončila nejkratší možnou cestou a po dvou prohrách v  hlavní soutěži obsadily čtrnácté místo.

Úžasný závěr turnaje, jehož vyvrcholením bylo slavnostní předávání cen, si kromě všech aktérů užili i podavači míčů, kteří všechny tři dny neúnavně podávali svým starším kamarádům balony a sklidili za to obrovský aplaus a spolu s nimi i organizátoři mistrovství. Upomínkové předměty pro všechny účastníky turnaje a poháry i medaile předávali: za generálního partnera ČVS zástupce společnosti Uniqua Mgr. Miroslav Čekan, za ČVS místopředseda svazu Ing. Josef Beneš ml., za ABV ČVS p. Miroslav Vycudilík, za generálního partnera BVC WITTE Chodov zástupkyně společnosti WITTE Mgr. Martina Poštová a za KV ČVS Karlovarského kraje jeho předseda Jan Meruna. Zvláštní cenu starosty města Chodova získaly nejmladší účastníci turnaje Tezzele – Vašina, kteří předváděli na svůj věk výborný volejbal.

Další akcí, jež se zůčastní hráčky BVC WITTE bude Uniqua MČR juniorek U20 v Čelákovicích, které se uskuteční 30. června a 1. července.

Výsledky Uniqua MČR žákyň v Chodově: 1. M. Szepová – G. Gergelyová (BVC WITTE Chodov), 2. Fauová – Komárková ( Praha), 3. Hrabová – Kůrková ( kraj Jihomoravský)...6. A. Přibylová – A. Lauermannová (BVC WITTE Chodov)...14. K. Vodáková (BVC WITTE Chodov)

Výsledky Uniqua MČR žáků v Chodově: 1. Drozd – Džavoronok (kraj Jihomoravský), 2. Frecer – Svoboda (kraj Jihomoravský), 3. Drdoš – Suchopár (kraj Středočeský)...12. Kraus – Věchet (kraj Karlovarský)


V Chodově dne 25. června 2012                 Zdeněk Malich, BVC WITTE Chodov

FOTOGALERIE DÍVKY   

FOTOGALERIE CHLAPCI   

VEŠKERÉ INFORMACE O TURNAJI DÍVKY   

VEŠKERÉ INFORMACE O TURNAJI CHLAPCI   

 

 


 

Uniqua mistrovství České republiky žactva v Chodově (21. -24. 6.2012)

Po dvou letech se v Chodově opět konalo Mistrovství České republiky žactva. Skvělé beachvolejbalové počasí po celou dobu konání jen podtrhlo parádní akci s řadou výborných sportovních výkonů. Osmdesátka organizátorů, převážně z řad členů BVC WITTE Chodov, se starala o dvacet párů dívek a čtrnáct párů chlapců s jejich doprovody. Zatímco přihlášení chlapci se dostavili všichni, startovní listina děvčat po odhláškách sedmi dvojic řádně prořídla, navíc pár Syrovátková – Knorová z ústeckého kraje se nedostavil bez omluvy, čímž zkomplikoval průběh soutěže.

Po čtvrtečním losování byl turnaj slavnostně zahájen v pátek ráno starostou města Chodova Ing. Josefem Horou, který popřál všem účastníkům mnoho sportovních úspěchů, pak již mohly začít boje na všech sedmi kurtech v místním sportovním areálu. Z maratonu 108 zápasů v dívčí a 77 zápasů v kategorii chlapecké do semifinále postoupily páry Szepová – Gergelyová, Hrabová – Kůrková, Adamčíková – Chludová, Komárková – Fauová a Frecer – Svoboda, Kunc – Wagner, Džavoronok – Drozd, Drdoš – Suchopár. Zatímco si domácí pár Szepová – Gergelyová poměrně snadno poradil s Hrabovou a Kurkovou 2:0 (15, 13), ostatní semifinále byla obrovskými bitvami. V druhém zápase kategorie děvčat vedla Adamčíková s Chludovou nad Komárkovou s Fauovou po prvním vyhraném setu poměrem 21:17 v setu druhém již 19:17, ale podlehly v něm nakonec 22:24. Ve třetím setu se bohužel zranila Chludová, a byť ještě se sebezapřením bojovala, třetí set získává Komárková - Fauová 15:6 a postupují do finále. V kategorii chlapců se do finále probojovali Frecer – Svoboda, kteří v prvním semifinále porazili 2:1 (-19, 17, 12) pár Kunz – Wagner. V druhém zápase se radovali z postupu Džavoronok s Drozdem, ti porazili v předčasném finále Drdoše se Suchopárem rovněž 2:1 (-19, 19, 13).

Boje o medaile zahájila děvčata. Adamčíková s Hrabovou bohužel nemohly k zápasu o třetí místo nastoupit a po skreči tak bronz získávají Hrabová s Kůrkovou bez boje. Zaplněná tribuna sledovala finále děvčat a bylo znát, že v něm hraje domácí pár. Gergelyová se Szepovou dokázaly využít domácí prostředí a Komárkovou s Fauovou přehrávají hladce 2:0 (13, 15) a staly se zaslouženě mistryněmi České republiky v kategorii žákyň pro rok 2012.

Boj poražených chlapců ovládají a bronzové medaile získávají Drdoš a Suchopár, když porazili poněkud odevzdané Kunze s Wagnerem 2:0 (9, 10). Finále vyznělo lépe pro pár Džavoronok – Drozd, ti získávají titul po výhře 2:0 (13, 21) nad dvojicí Frecer – Svoboda.

Při závěrečném ceremoniálu byly všem účastníkům předány upomínkové předměty, ty i samotné poháry a medaile předávali: za generálního partnera ČVS společnost Uniqua Mgr. Miroslav Čekan, za ČVS místopředseda svazu Ing. Josef Beneš, za ABV ČVS p. Miroslav Vycudilík, za generálního partnera BVC WITTE Chodov společnost WITTE Mgr. Martina Poštová a za KV ČVS karlovarského kraje p. Jan Meruna. Zvláštní ocenění pana starosty města Chodova získal pár Tezzele – Vašina. Obrovský aplaus pak sklidili podavači míčů, kteří celé tři dny neúnavně podávali míče.

V Chodově dne 25. června 2012              Zdeněk Malich, BVC WITTE Chodov

 

 

CELKOVÉ POŘADÍ

 

 

 

 

1.

Gabriela Gergelyová

Martina Szepová

2.

Anna Komárková

Anna Fauová

3.

Eliška Hrabová

Anna Kůrková

4.

Kristýna Adamčíková

Aneta Chludová

5.

Natálie Honzovičová

Julie Havlínová

6.

Anna Přibylová

Anna-Marie Lauermannová

7.

Veronika Vraná

Eliška Malá

8.

Tereza Jančíková

Lenka Kopúnová

9.

Zuzana Vajsarová

Silvie Hejzlarová

10.

Karolína Paulová

Michaela Jandová

11.

Tereza Korandová

Kateřina Mlčochová

12.

Adéla Stavinohová

Lucie Zatloukalová

13.

Klára Trunečková

Eliška Trunečková

14.

Tereza Červeňáková

Kateřina Vodáková

15.

Adriana Glaserová

Nikol Patzaková

16.

Tereza Perušičová

Anna Benešová

17.

Michaela Kroupová

Lucie Pokorná

18.

Pavla Candrová

Štěpánka Hajná

19.

Tereza Jelínková

Kristýna Michalčíková

20.

Barbora Mikešová

Tereza Trmalová

21.

 

 

22.

 

 

23.

 

 

24.

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Donovan Džavoronok

David Drozd

2.

Dominik Frecer

Ondřej Svoboda

3.

Michal Drdoš

Jiří Suchopár

4.

Tomáš Kunc

Jakub Wagner

5.

Ladislav Maday

Jakub Vála

6.

Jakub Gála

Ondřej Prokop

7.

Dominik Rudolf

Matěj Klimeš

8.

Petr Sixta

Šimon Walzel

9.

Milan Chvátal

Jan Kasan

10.

Lukáš Vašina 

Tadeáš Tezzele

11.

Jan Bíl

Tomáš Bíl

12.

Jakub Kraus

Jan Věchet

13.

Matěj Lex

Lukáš Kittel

14.

Oskar Hofman

Josef Snášel

 

 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt