BVC Chodov


Slunce, vítr i déšť ve druhém kole Regionálního MČR ABV ČVS

pondělí 4. 6. 2012 | komentářů

Sobotní turnaj mixů byl ve znamení slunce a poměrně silného větru, s kterým se muselo vyrovnat čtrnáct párů rozdělených do dvou pětičlenných a jedné čtyřčlenné skupiny. Do osmičlenného pavouka, hraného na dvě prohry, postupovaly tři páry z pětičlenných a dva páry z čtyřčlenné skupiny. Týmy, které nepostoupily ze skupin, odehrály skupinu útěchy o konečné umístění. S větrem a kvalitou soupeřů se nejlépe srovnali K. Pecháčková a P. Kořán, kteří ve finále porazili V. Volákovou a J. Forsta. Třetí skončili S. Oplt a A. Pecháčková ti v zápase o třetí místo zdolali M. Kučkovou a V. Brichcína.

V neděli sice vítr téměř nefoukal, ale možná i proto občas zapršelo i přesto se sešlo jedenáct mužských a deset ženských týmů. Muži v souboji o postup do osmičlenného pavouka hráli v jedné pěti a jedné šestičlenné skupině, ženy ve dvou pětičlenných skupinách. Tak, jak gradovaly zápasy směrem k finále, totéž si naplánovalo i počasí a tak se všechny semifinálové utkání odehrály v průtrži mračen, aby finále a zápasy o třetí místo zalilo svými paprsky slunce. Velmi vyrovnanou kategorii mužů ovládla nejzkušenější dvojice V. Brichcín a J. Forst, kteří porazili ve finále pár Hroníček – Šalling. Třetí místo obsadili M. Prajzler a P. Kořán, ti zdolali v souboji o třetí místo pár P. Černý – Z. Malich. V ženách potvrdily sestry Pecháčkovy republikové postavení v žebříčku a ve finále zdolaly další sesterský pár M. a V. Volákovy. V zápase o třetí místo byly šťastnější M. Kučková a V. Pikrtová, které zvítězily nad párem V. Šmídová a V. Veselá.

Kdo postoupí do celorepublikového finále se rozhodne v závěrečném kole konaném v Chodově 30. června a 1. července. Přijeďte si zahrát a pobavit se s přáteli.

V Chodově 4. Června 2012                                   Zdeněk Malich, BVC WITTE Chodov

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt