Doma jsou juniorky silné

pondělí 12. 2. 2024 | komentářů | Autor: L.Zapf

Po nezdařilém minulém týdnu, kdy družstvo juniorek hrálo v Novém Veselí a přivezlo dvě prohry v poměru vždy 3:0, se tuto neděli dařilo o něco lépe. Holky nastoupily v domácí chodovské hale v dalším dvojzápase s týmem ŠSK Demlova Jihlava. V prvním zápase, který se hrál od dvanácti hodin a byl poznamenán velkou herní vyrovnaností obou týmů, nakonec vyhrály v poměru setů 3:1 a do celkové tabulky zapsaly tři body. Bohužel toto utkání také poznamenalo zranění hráčky Jihlavy, výron v kotníku. Od 15:00 hodin oba celky nastoupily k druhému utkání, které přineslo pro diváky velmi pohledný volejbal a drama až do pátého zkráceného setu. První a třetí set vyhrály naše holky a druhý a čtvrtý zase děvčata z Jihlavy. Pátý, a tedy zkrácený set, nakonec vyhrála děvčata z Jihlavy. Holkám patří poděkování za podaný výkon v obou zápasech. Myslím, že předvedená hra byla pro diváky, kterých bylo v ochozech okolo třiceti, dobrou pozvánkou na druhé kolo českého poháru juniorek kategorie U20, které se uskuteční v Chodovské hale ve dnech 24. a 25. února 2024.