II.Liga Ženy 05.03.2011

pondělí 7. 3. 2011 | komentářů

Denní tisk

33.a 34.kolo 2.ligy žen: BVC WITTE Chodov – TJ Rumburk 3:0 (26,20,16) a 3:0 (13,19,22)
   Ženy BVC WITTE Chodov potvrdily v domácích zápasech proti Rumburku roli favorita a po zaváhání Plzně doma proti Ústí jsou stále ve hře o medailové umístění.
   Chodov, v sestavě: Ž.Brezinová, M.Kučková, M.Zahrádková, K.Pecháčková, H.Krausová, V.Vydrová s liberem D.Bláhovou, si v úvodním setu prvního sobotního zápasu kontroloval v průběhu první sady vedení. Koncovku však hostující Rumburk zdramatizoval, když odvrátil tři setbaly. Domácí hráčky ale přeci jenom bojovné soupeřky udolaly 28:26. V druhém setu šel do vedení Rumburk 8:5.V druhém technickém oddechovém čase již vedl Chodov 16:14 a set i díky výbornému výkonu, po nemoci se vracející, K.Pecháčkové získaly domácí hráčky 25:20. Závěrečný set byl vyrovnaný jen do poloviny, od stavu 16:14 hráčky hostí přidaly jen čtyři body a Chodov po výhře v setu 25:18 získává i celý zápas 3:0.
   V druhém zápase se místo M.Zahrádkové na bloku objevila V.Borková. Chodov pokračoval ve výborném výkonu z prvního zápasu a první set získal rychle 25:13. Druhou sadu pak, taktéž celkem svižně, 25:19 a set závěrečný 25:22.
   „Holky se dneska předháněly, kdo vybere těžší balon v poli.“ pochvaloval si trenér BVC WITTE Jiří Tureček a dodává: „Byly jsme silnější v útoku, tam byl největší rozdíl mezi o běma soupeři.“
   Ženy BVC WITTE se naposledy představí doma v dohrávce 29. a 30. kola 12.března, kdy nastoupí proti druhému Liberci a v zápasech, které začínají v 11 a 15 hodin se můžeme těšit na parádní volejbal.

V Chodově 6.3.2011                                                     Zdeněk Malich BVC WITTE Chodov