BVC Chodov


V Chorvatsku začalo mistrovství světa kadetské kategorie, Českou republiku reprezentují čtyři páry

čtvrtek 23. 6. 2011 | komentářů

Michal Finger se Štěpánem Trojanem postoupili do druhého kola kvalifikace bez boje, hned ve druhém kole však česká dvojice prohrála s rakouským párem Menner-Dressler 0:2 (-18,-19) a s turnajem se loučí hned po prvním utkání. Jediným českým zástupcem v hlavním turnaji chlapecké kategorie tak budou Martin Havlín s Tomášem Váňou, kteří jsou zařazeni do skupiny H, a dnes se utkají s holandským párem Hirini-Seymour.

Šárka Vodenková s Patricii Missottenovou prohrály již v prvním kole kvalifikačního turnaje s párem Bogatu-Samalikova z Kazachstánu 0:2 (-18,-12) a ani ony se kvalifikačním sítem do hlavního turnaje neprobojovaly. V hlavním turnaji dívčí kategorie budou Českou republiku reprezentovat Hana Třešňáková s Barborou Pilátovou. Děvčata dnes od 12 hodin čeká zápas proti polskému páru Kociolek-Baran, od 18 hodin hrají české reprezentantky pro páru Dumbauskaite-Povilaityte z Lotyšska.

Systém turnaje je stejný, jako byl při světovém šampionátu seniorské kategorie v Itálii. Ze základní skupiny, která je čtyřčlenná, postupuje vítěz přímo do osmifinále, týmy na druhých místech se v boji o účast v osmifinále utkají s třetími týmy ostatních skupin. Týmy budou přiřazeny losem. Čtvrtý tým tabulky světový šampionát opouští.

Radek Krpač


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov
Kontakt | Minigolf Chodov