BVC Chodov


Tajenka postupu do finále Regionálního Mistrovství České republiky je rozluštěna

úterý 14. 6. 2011 | komentářů

Finálový turnaj se koná 9.-10.července ve Slavkově u Brna – v sobotu se odehrají kategorie mužů a žen, v neděli kategorie mixů. První dvě dvojice v kategoriích mužů a žen z tohoto finálového turnaje postupují přímo na celostátní MČR.
V sobotu se odehrála kategorie mixů. V komorní atmosféře si k dalšímu turnajovému vítězství, a tím i postupu do Slavkova, dokráčeli Viktor Brichcín a Monika Kučková, kteří ve finále zdolali pár Lukáš Kodera – Alena Pecháčková. V souboji o bronz porazila dvojice Martin David – Bára Fojtová pár Martin Kohout – Martina Nováková.
V nedělní části turnaje se představilo šestnáct mužských a dvanáct ženských dvojic. Z čtyřčlených skupin postupovaly u mužů, stejně jako u žen, první dva týmy do osmičkového pavouka na dvě prohry, u žen pak ještě dva nejlepší týmy z třetích míst. Poražení ze skupin odehráli ještě zápasy o další umístění. Z mužské části, se do finálového turnaje, i přes nedělní čtvrté místo, nakonec probojovala dvojice Viktor Brichcín – Jan Forst, kteří v souboji o bronz podlehli mladíkům Davidu Hroníčkovi a Janu Šalingovi. Martin David s Lukášem Koderou ve finále zdolali pár Josef Bican – Vít Mašek. Dramatické finále žen a postup do Slavkova pro sebe získaly Veronika Voláková  a Monika Kučková, když ve velké bitvě zdolaly sesterský pár Alena a Klára Pecháčkovy. Souboj o bronz patřil Vandě Vydrové a Štěpánce Gergelyové, které porazily klubové parťačky Terezu Randýskovou s Martinou Szepovou.
V Chodově dne 13.června 2011                                 Zdeněk Malich, BVC WITTE Chodov


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov
Kontakt | Minigolf Chodov