BVC Chodov


Regionální MČR ABV ČVS 2.kolo 4. - 5.6. 2011 (Chodov)

úterý 7. 6. 2011 | komentářů

 

Krásné, slunečné počasí přilákalo uplynulý víkend do Chodova téměř šedesát párů plážových volejbalistů. V sobotu dvacettři smíšených dvojic a v neděli osmnáct párů žen a patnáct mužských týmů. V kategotii mixů postupovaly z pěti čtyřčlenných a jedné tříčlennéskupin, do bojů o první až osmé místo, vítězové skupin a dva nejlepší druhé páry. Finálová i skupiny o další pořadí se odehrály systémem na dvě prohry. V neděli se hrálo ve třech skupinách, u žen šestičlenných u mužů pětičlenných. Postupovaly první dva týmy, plus dva nejlepší z třetích míst. Všechny skupiny o konečné pořadí se hrály na dvě prohry. Turnaje se zůčastnili i borci a borkyně hrající pravidelně české poháry, a tak se bylo, v zápasech blížících se směrem k finále, opravdu na co koukat.
Vydatné porce zápasů nejlépe zvládly v kategorii mixů:1. Monika Kučková, Viktor Brichcín; 2. Veronika Voláková, Jan Forst; 3. Jana Kovářová, Jan Hangan .V kategorii žen: 1. Monika Kučková s Veronikou Volákovou, 2. Alena a Klára Pecháčkovy, 3. Vanda Vydrová a Štěpánka Gergelyová.
Kategorii mužů ovládly 1. Petr Kořán s Matějem Prajzlerem, 2. Viktor Brichcín, Jan Forst, 3. Jan Šaling s Davidem Hroníčkem.

V Chodově 6.6.2011                                                           Zdeněk Malich, BVC WITTE Chodov

Denní tisk   

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov
Kontakt | Minigolf Chodov