BVC Chodov


Beachvolejbalová reprezentace juniorek

neděle 29. 5. 2011 | komentářů

 

V areálu Sportovního centra v Chodově si dala od středy dostaveníčko beachvolejbalová reprezentace juniorek do devatenácti let, která se chystá na mistrovství světa, konající se 22.-26. června  v chorvatském Umagu. Dva reprezentační páry, v nichž má díky Šárce Vodenkové z BVC WITTE Chodov zastoupení i karlovarský kraj, se připravovaly spolu s děvčaty z pražského Olympu a chodovského BVC pod vedením trenérů Zuzany Horáčkové a Jiřího Turečka na víkendový turnaj Českého poháru juniorek, jež se v sobotu 28.května právě v Chodově uskutečnil.

 V sobotním turnaji reprezentační páry potvrdily své turnajové nasazení. Vítězný pár Gálová, Vaňková, jež bojuje o nominaci na MS U21 v kanadském Halifaxu, prošel turnajem bez zaváhání, když nejkratším možným způsobem postoupil do finále, ve kterém porazil druhý nasazený pár Vodenková (BVC WITTE), Missottenová hladce 2:0 (10, 13). Třetí místo pak vybojoval další reprezentační pár Třešňáková, Pilátová, jež se, po prohře v druhém kole, do bojů o medaile dostal z oprav. Čtvrté místo patřilo chodovským Vydrové s Gergelyovou, které postupovaly také z oprav a právě Třešňáková s Pilátovou je v souboji o třetí místo porazily.

Vítězky, které chodovští beachvolejbalisté znají ze společných soustředění v Itálii, přiznaly, že se do Chodova těšily. „V Chodově je velmi pěkný areál.“ říkala Eliška Gálová „Akorát tu trošku zapáchá čistička, nebo co.“doplnila ji Tereza Vaňková a obě se smějí. Eliška ještě doplňuje: „Máte tu výbornej písek, takovej skákací, to mi vyhovuje.“ a nejlepší polařka turnaje, která soupeřky přivádí svou skvělou hrou v poli doslova k šílenství, vykouzluje opět další úsměv.

 Celkové pořadí: 1. Vaňková, Gálová; 2. Vodenková( BVC WITTE), Missottenová; 3. Třešňáková, Pilátová; 4. Vydrová, Š.Gergelyová (BVC WITTE)...7. Krásná, Erpsová; 9. M.Mühlhauserová, G.Gergelyová a Szepová, Randýsková; 13. Přibylová, Lauermannová (všechny BVC WITTE Chodov)

V Chodově 29.května 2011                                     Zdeněk Malich, BVC WITTE Chodov

FOTOGALERIE   


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov
Kontakt | Minigolf Chodov