BVC Chodov


Slušná umístění žen BVC WITTE Chodov v Poháru ČVS v Pňově

úterý 17. 5. 2011 | komentářů

 

V Pňově se od čtvrtka do soboty krom českého páru číslo jedna (Kolocová, Sluková) sešla kompletní česká a slovenská beachvolejbalová špička. Mezi nimi se se rozhodně neztratily ženy BVC WITTE Chodov. Sestry Alena a Klára Pecháčkovy byly, díky bodům z minulé sezóny, nasazeny jako devítky přímo do hlavní soutěže. V prvním kole porazily turnajové osmičky Mörvickovou s Pokornou 2:0 (15, 17). V kole druhém však dostaly lekci od turnajových jedniček Klapalové s Háječkovou 0:2 (-7, -9). V opravném pavouku, pak porazily Vaňkovou s Gálovou 2:0 (15, 18). V dalším kole jejich pouť turnajem ukončily slovenské reprezentantky Dubovcová, Nestarcová 0:2 (-13, -5), Alena s Klárou tak skončily na lichotivém sedmém místě.
Další dvojice s chodovským zastoupením měly cestu trnitější, když musely podstoupit čtvrteční kvalifikaci. Kvalifikací proklouzly Dana Bláhová (BVC WITTE) s Klárou Zelinkovou a Veronika Voláková (BVC WITTE) s Hanou Dopitovou, neuspěly pak mladičké Šárka Vodenková s Patricií Missottenovou, které z Pňova po vyřazení odcestovaly na Český pohár juniorek do Břeclavi. Oba z kvalifikace postupující páry nakonec obsadily dělené deváté místo. Bláhová se Zelinkovou po prohře v prvním kole v opravách ještě vyhrály s dvojicí Danilovičová, Šulcová, ovšem pár Vorlová, Řeháčková již byl nad jejich síly. Veronika Voláková s Hanou Dopitovou, po hladké výhře v prvním kole s dvojicí Krejčí, Jelínková, narazily na reprezentantky do jednadvaceti let Bonnerovou s Hermannovou s nimiž prohrály 0:2 (-14, -13). V opravách pak podlehly slovenské reprezentační dvojici Michalovičová, Čižmárová taktéž 0:2 (-15, -16). Další kolo Poháru ČVS je na řadě  druhého až šestého června v Opavě.
Celkové pořadí: 1. Klapalová, Háječková; 2. Tobiášová, Nováková; 3. Hermannová, Bonerová...7.  sestry Pecháčkovy (BVC WITTE); 9. Bláhová(BVC WITTE), Zelinková a Voláková (BVC WITTE), Dopitová; 25. Vodenková (BVC WITTE), Missottenová.
V kategorii mužů se v mezinárodní konkurenci připravující se na pražský turnaj světové série, nikdo z regionu do hlavní soutěže neprobojoval. Lukáš Kodera (BVC WITTE) s Tomášem Pálou v kvalifikaci, která se hrála ko. systémem podlehla páru Šalplachta, Kadlc 0:2 (-18, -13) a dvojice Viktor Brichcín (Kraslice) s Janem Forstem (Cheb) nestačila na Kramára s Růčkou, i oni podlehly 0:2 (-18, -15).
Celkové pořadí: 1. Beneš, Kubala; 2. Rotrekl, Kufa R.; 3. Plaček, Lébl...21. Kodera (BVC WITTE), Pála a Brichcín (Kraslice), Forst (Cheb)


V Chodově 16.května 2011                                            Zdeněk Malich BVC WITTE Chodov


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov
Kontakt | Minigolf Chodov