BVC Chodov


Žákyně na MČR v Přerově

neděle 12. 5. 2024 | komentářů | Autor: L.Zapf

Starší žákyně BVC uspěly na Mistrovství ČR

   Příjemný vrchol sezóny pro starší žákyně přišel na přelomu měsíců dubna a května 2024.
Poslední víkend v dubnu děvčata odjela do Jirkova, kde se porvala o postup na Mistrovství ČR pro nejlepších 16 družstev z celé ČR. První den postupně s výsledkem 2:0 porazila družstva Příbrami, Jirkova a Tábora a prohrála pouze s družstvem Klatov 2:1. Tyto výsledky položily dobrý základ do nedělních zápasů. V prvním nedělním zápase dokázaly holky porazit favorizovaný Hradec Králové 2:0. V druhém zápase jsme sice prohrály s dalším velkým favoritem Duklou Liberec, ale v posledním kole si poradily s týmem ze Štoků a tím stvrdily postup na Mistrovství České republiky.


   Toto mistrovství se uskutečnilo ve dnech 4.-6. května 2024 v městské sportovní hale v Přerově. Los nám v základní skupině nadělil nelehké soupeře, a tak panovala obava, zda se z tak těžké skupiny dá postoupit do dalších bojů. Holky to dokázaly a i přes dvě prohry s celky Nymburka, na tomto turnaji obsadil celkové třetí místo, a Orionu Praha, letošního vítěze Českého poháru, dokázaly porazit třetí favorizovaný celek ve skupině Kralupy 2:1 apostoupily do dalších bojů z třetího místa ve skupině.

   Tento výsledek nám přidělil za další soupeře Lanškroun, Frýdek Místek a KP Brno. První zápas s Lanškrounem jsme sice prohráli 1:2, ale další dva zápasy jsme porazily soupeře shodně 2:0. Tento výsledek nás posunul do skupiny o celkové 5. až 8. místo. Závěrečný den jsme dopoledne nastoupili proti soupeři z Karlových Varů a po těžkém boji jsme po setech 24:26 a 21:25 prohráli 0:2. Poslední utkání o celkové 7. až 8. místo jsme nastoupili proti již pro nás známému Lanškrounu. Po velmi dobrém výkonu a výsledcích 23:25 a 23:25, kdy jsme bohužel nezvládli koncovky setů, jsme smolně prohráli 0:2. Celkové osmé místo je pro tento celek ohromným úspěchem, za který si zaslouží velké poděkování jak hráčky, tak trenérské  duo  Jirka Tureček a Sára Kuželová.


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov