I.Liga Kadetek 26.03.2011

pondělí 28. 3. 2011 | komentářů

33. a 34. kolo 1.ligy kadetek: BVC WITTE Chodov – VK Tuchlovice Kladno 3:0 (3, 18, 15) a 3:0 (23, 17, 16)
   Kadetky BVC WITTE Chodov se s domácí palubovkou rozloučily dvěma výhrami proti beznadějně posledním Tuchlovicím.
   Chodov v sestavě V.Vydrová, Š.Vodenková, G.Gergelyová, M.Szepová, I.Krásná, T.Randýsková s liberem N.Erpsovou se do svých soupeřek pustily hned od prvních míčů, kdy se skvělou sérií servisů M.Szepové domácí hráčky ujaly vedení 13:0, vedly 16:3 a set zakončily s impozantním skóre 25:3, když tak vytvořily klubový rekord. V úvodu druhé sady šel do vedení soupeř a vedl ještě 8:6, v druhém technickém oddechovém čase již však 16:9 vedly domácí a set si bezpečně ohlídaly 25:18. Ve třetím setu, kdy si zahrála i kompletní lavička ,Chodov dokráčel vítězstvím 25:15 k celkové výhře 3:0.
   V druhém zápase se hostující hráčky zbavily ostychu, přidaly v poli a především na servisu a domácí se tak dostaly do obtíží, když prohrávaly 12:14, 15:16 a 18:22, kdy si domácí trenér bral již druhý oddechový čas, soupeřky následně kazí servis a Chodov brzy srovnává skóre a otáčí na 25:23. Další dvě sady získaly domácí hráčky bez problémů 25:17 a 25:16 a svým výkonem jistě potěšily početné domácí diváky.
   K posledním ligovým zápasům odjíždějí na půdu, již jistého vítěze skupiny A, VK Slavia VŠ a 15.ZŠ Plzeň v sobotu 2.dubna.

V Chodově 27.3.2011                                                   Zdeněk Malich BVC WITTE Chodov