BVC Chodov


Tradiční přípravný turnaj v ČB - po roce opět na hřišti !

úterý 31. 8. 2021 | komentářů

10 měsíců uplynulo od našeho posledního přímého přenosu ze zápasu chodovského extraligového týmu. Nejen proto jsme si tradiční předsezónní přípravný turnaj během uplynulého víkendu v jihočeské metropoli všichni užili.

Ve skvěle obsazeném turnaji 12-ti účastníků jsme měli možnost rozehrávat nové mladé posily týmu, ale zároveň nás prověřili i silní soupeři. Velice si vážím obratu v sobotním zápasu základní skupiny B s kralupskými juniorkami, který se nám podařilo po prohraném prvním setu otočit ve svůj prospěch. Velmi cenné zkušenosti jsme získávali i v těsných nedělních koncovkách ve finálové skupině s domácím "áčkem" a také s výborně polařsky hrajícími děvčaty z Hlincovky. 

Cenné zkušenosti pro všechny, jak hráčky, tak i pro mne trenéra.

Nováčci nezklamali a pokud budou dobře pracovat stejně jako během soustředění, mohou být brzy platnými členy týmu.

Našli jsme řešení jak doplnit kadetský tým na pozici smečařky a přitom mohli využívat naše tradiční silné libero.

Výborně se projasňuje sestava družstva juniorek.

Největší a nejpříjemnější zkušenost a můj dojem z turnaje - když máš problém na hřišti, "golden kids" ho vyřeší. Tahle partička je prostě vyjímečná a jedinečná.. 

Vše podtrhává obhajoba loňského vítězství v turnaji a je samozřejmě fajn stejně jako dvě hráčky vyhlášené v trenérském TOP výběru turnaje (nejužitečnější hráčka turnaje - Kačka Zapfová a nejlepší nahrávačka Veve Kudrlová)  

No myslím, že důležitější než samotný sportovní výsledek byl přesah do skutečnosti, že jsme si všichni po dlouhé době opět mohli osvěžit neopakovatelnou atmosféru skvělého turnaje. 

Další herní příprava nás čeká za 3 týdny a to už bude těsně před prvním "ostrým" extraligovým kolem letošní sezóny - domácí kvalifikací kadetek.  

Makáme a jedeme dál, snad nás letos nic nezastaví :-)

 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt