BVC Chodov


Druhý nadstavbový turnaj extraligy juniorek a téměř postup mezi první čtyřku !

středa 19. 2. 2020 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Euforie v týmu juniorek pokračuje i po Frýdeckém víkendovém turnaji.

Dvě naprosto nečekaná sobotní vítězství nemocemi a zraněními decimovaného chodovského týmu přinesla do našeho očekávání konečného výsledku v sezóně nový rozměr.

V neděli jsme stejně jako před dvěma týdny ve Šternberku sahali po senzaci, bohužel přišel útlum a výpadek. Tak to ve sportu prostě chodí, ale aspoň si užijeme další adrenalinový víkend za 14 dní v Ostravě. 

Bude to poslední vystoupení chodovských juniorek v letošní sezóně, nebo si sezónu ještě o 14 dní prodloužíme ? Asi záleží jen na nás. Jisté je jen to, že juniorky BVC Chodov už na domácí palubovce letos bohužel neuvidíme. 

 

Hodnocení víkendu očima trenéra: 

Těšili jsme se na pohodové pořádání třetího nadstavbového turnaje třetí výkonnostní skupiny doma v Chodově, ale dvěma nečekanými sobotními vítězstvími jsme se odsoudili k dalšímu "asijskému” výletu… Po Šternberku a Frýdku-Místku tentokrát Ostrava... 

Zůstáváme nečekaně i nadále ve druhé výkonnostní skupině, ale odmítli jsme ještě daleko větší překvapení a senzaci - vstoupit mezi první čtyřku otevřenými dveřmi. 

Sobotní slunce a nedělní tma… nicméně celková víkendová pochvala pro holky za dva týmově vybojované zápasy proti silné Ostravě a nepříjemně hrajícím Českým Budějovicím. Obzvláště otočený druhý set proti Ostravě, kdy jsme padali již o 8 bodů 9:17 a nakonec zvítězili 25:22 mne opět naplnil skutečným pocitem toho, že tvrdě pracovat dáva smysl… 

Nedělní útlum s Frýdkem je věc, ze které si prostě jen musíme vzít ponaučení. 

Zůstáváme v celkovém pořadí šestí a stále s nadějí na finálový turnaj. To by po pondělním tréninku ve dvou, úterním ve čtyřech a čtvrtečním v šesti hráčkách, asi nesázel nikdo. Na začátku sezóny ? Tak to tedy už asi vůbec nikdo :-) Jsem pyšný na to, co holky opět v sezóně předvádějí a znovu se nyní vracím k tomu, že v této části sezóny už hrajeme pouze o bonus a máme přeplněný sportovní cíl týmu tak o 130% oproti původnímu plánu :-)

 

Výsledkový servis nadstavbového turnaje č.2 ( EX-JKY-2B )

  • BVC - Ostrava          3:0 (24,22,22)
  • BVC - Č.Budějovice  3:0 (16,25,10)
  • BVC - Frýdek           0:3 (-26,-18,-23) 

Celková tabulka nadstavbové části extraligy juniorek po 2 kolech: EX-JKY

 

Děkujeme znovu za masivní podporu alespoň na dálku, kterou jsme opět cítili i viděli během našich přímých přenosů ze zápasů. Sezóna juniorek jde do svého finále. Rozuzlení již za necelých 10 dní .... držte nám pěsti ! 

 

Tým BVC Chodov !

 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt