BVC Chodov


Přelom listopadu a prosince bude z pohledu BVC velmi akční

pátek 29. 11. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Na hřištích se objeví všechny kategorie mimo barevný minivolejbal. Mladší i starší žákyně, kadetky”A” i "B” a samozřejmě i juniorky 

Tři náročné hrací dny především pro tréninkovou skupinu žákyň - začínají totiž již dnes dohrávkou 3.kola první ligy kadetek na Kladně a hned zítra v sobotu proti tomuto samému soupeři nastoupí od 10:00 a 14:00 prozměnu doma. Neděle pro ně bude ve znamení sokolovského druhého kola krajského přeboru žákyň, ve kterém budou obhajovat pozici lídra soutěže. 

Mladší žákyně se už určitě těší na sobotu a své druhé šestkové vystoupení v rámci krajského přeboru. Pořadatelem a zároveň vítězem předchozího kola KP6-MŽKY je Baník Sokolov. 

Celý volejbalový Chodov pak s napětím očekává poslední listopadový den - sobotu 30.11. Na domácí palubovce Městské sportovní haly se po více než  měsíční pauze objeví oba naše extraligové týmy. Zároveň to budou poslední domácí extraligová utkání roku 2019. Nenechte si tak ujít v 10:00 a 14:00 atraktivní utkání juniorek (Olymp Praha) a ve 12:00 a 16:00 kadetek (Volejbal Plzeň). 

Juniorky budou chtít určitě potrápit v domácím prostředí favorita z Prahy. V průběžné tabulce základní části soutěže nás od sebe dělí dvě místa. Jakýkoliv bodový zisk by pro naše děvčata byl neuvěřitelným úspěchem. V Praze jsme od něj nebyli ve druhím zápase daleko....

Kadetky BVC naopak budou do dvojzápasu vstupovat proti Plzni jako papírový favorit. Aktuálně totiž držíme pozici lídra. Zápasy s naším tradičním soupeřem přinášejí oboustranně vždy pěknou podívanou a atraktivní zápas očekáváme i tentokrát. 

 

Těšíme se na Vaši podporu v hale a věříme, že na oplátku předvedeme hezký, líbivý a atraktivní volejbal…. 

Všem družstvům přejeme na víkend ať se jim v jejich soutěžích daří !

 

Tým BVC Chodov ! 

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov