I.Liga Kadetek 05.03.2011

pondělí 7. 3. 2011 | komentářů

29.a 30.kolo 1.ligy kadetek: BVC WITTE Chodov – TJ Tatran Střešovice 1:3 (18,-20,-16,-21) a 1:3 (18,-21,-21,-17)
   Chodovským kadetkám se nepodařilo navázat na výborné výkony v Liberci, soupeřky ze Střešovic předčily domácí hráčky především hrou v poli, když na rozdíl od chodovských předvedly větší touhu míče skutečně vybrat.
   Úvodní set prvního zápasu byl ve znamení servírujících hráček a ten rozhodla ve prospěch Chodova M.Mühlhauserová, když se od stavu 17:16 zastavila až při setbalu. 25:18. Ve druhém setu si domácí hráčky zpočátku držely mírný náskok, v polovině však získaly opratě hosté a hráčky Střešovic braly vítězství v setu 25:20. Tato výhra je nakopla k ještě lepšímu výkonu a domácí následující set více přihlížely hře soupeřek, než by samy hrály a prohrály 16:25. V setu čtvrtém to chvíli vypadalo, že by ještě domácí mohly myslet na obrat, když se ujaly vedení 8:4, jenže vedení neudržely a hosté se mohly radovat z prvního sobotního vítězství.
   Druhý zápas byl hodně podobný prvnímu. Úvodní set získaly opět hráčky Chodova 25:18, jenže následující tři sady získal soupeř a Střešovice se tak mohly radovat i podruhé.
   Kadetky BVC WITTE v dalším kole cestují do Jirkova, kde se 19.března utkají s Ervěnicemi.

V Chodově 6.3.2011                                         Zdeněk Malich BVC WITTE Chodov