BVC Chodov


Boj o první osmičku Českého poháru se rozhoří v Liberci

pátek 15. 11. 2019 | komentářů | Autor: Filip Plášil

O tomto víkendu se v Liberci bude konat závěrečné kolo české části Českého poháru starších žákyň. Naše starší žákyně si vybudovaly před tímto závěrečným kolem nadějnou pozici, která jim umožňuje proklouznout mezi osm nejlepších žákovských družstev v této dlouhodobé prestižní soutěži.

Minulý měsíc se v Chodově uskutečnilo první kolo dlouhodobé části Českého poháru. Naše žákyně využily dokonale prostředí domácí haly a v krásné atmosféře si zajistily průběžné druhé místo v České skupině. 

Tento víkend pokračuje tato soutěž v Liberci. V sobotu se o postup utkáme s družstvy Liberce, Kralup nad Vltavou, Olympu a postoupivšího Orionu Praha. V neděli pak hrajeme s Hlincovkou a dalším nováčkem ve skupině 15.ZŠ Plzeň. Pokud se nám v této konkurenci podaří skončit do 4. místa v tabulce turnaje, s největší pravděpodobností si zajistíme postup do první osmičky Českého poháru. Při horším umístění budou rozhodovat i výsledky ostatních soupeřů. Stejně jako v Chodově očekávám plno krásných a vyrovnaných volejbalových bitev, které byly k vidění při minulém kole v Chodově. Nás rozhodně čeká boj o každou rozehru a každý bod tak, abychom mezi osm nejlepších družstev proklouzli.

Pro nezasvěceného diváka přidávám informaci, že po tomto kole se spojí Česká a Moravská skupina. Z každé skupiny postoupí družstva z prvního až čtvrtého místa a vytvoří skupinu nejlepších osmi týmů. Tato družstva pak budou mít nejlepší výchozí pozici pro boj o medaile z této prestižní soutěže a současně budou mít i nejlepší šance zajistit si přímý postup na republikové mistrovství, které se bude konat v květnu.

 

Průběžná tabulka zde.

 

Držte palce, ať se dílo podaří

 

 

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov