BVC Chodov


Nabitý program následujících dvou dní. Kdo má v Chodově nohy a ruce - hraje :-)

čtvrtek 3. 10. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Přichází další ligový maraton v sobotu pro juniorský a oba kadetské týmy.

Mladší i starší žákyně zahajují v K. Varech  kolotoč letošního ročníku krajského přeboru.

Šest chodovských družstev zasáhne během soboty a neděle do bojů o cenné body v různých soutěžích. 

 

Doma v Chodově se po zápasech venku minulý týden představí znovu dorostenecké "A” týmy v obou extraligách kadetek i juniorek a také  "B”-tým v první lize kadetek. 

Extraligový soupeř bude shodný pro obě věkové kategorie - Dukla Liberec, která letos stejně jako loni cílí na vrcholná umístění v obou soutěžích. My bychom si přáli předvést v juniorkách stejně odvážný výkon jako minulou neděli v Praze. Tímto stylem se asi dá hrát zajímavý volejbal s každým družstvem v republice. 

Jsme zvědaví, jak si povedou kadetky. Minulý týden v Plzni jsme na konci druhého zápasu už pomalu začali nacházet své tempo a snad se nám ho podaří přenést i do tohoto víkendu.  V Ostravě jsme s Duklou hráli velmi jednoznačně, nicméně je potřeba podotknout, že Liberečtí tam nevyužili své dvě největší opory, které zde hrály za juniorské družstvo…. 

Utkání "A”- týmů  začínají v 10,12,14 a 16 hodin

Na dvojzápas o stupeň nižší soutěže - první ligy kadetek přivádí rozpis soutěže do Chodova našeho tradičního soupeře z Karlových Varů a uvidíme, jak si papírový favorit dvojutkání proti našemu mladičkému "béčku” povede. 

I zde je úvodní hvizd naplánován na 10:00 a 14:00….

 

Žákovská družstva BVC Chodov hrají venku a na jejich zápasy v domácí hale si tedy budeme ještě muset počkat. Sobota a neděle bude ještě tentokrát patřit v Karlových Varech úvodním kolům letošního okruhu krajských přeborů žákyň. 

V Sobotu zasáhne do bojů v pětičlenné skupině mladších žákyň jedno chodovské družstvo a bude to pro něj hned pěkně ostrá "šestková" premiéra. Tak držíme pěsti, ať se jim na velkém hřišti daří !  

Neděle a žákyně starší...  i zde budeme mít želízka v ohni - dokonce dvě. KP6 starších je postupová soutěž na Mistrovství ČR, takže se můžeme těšit na nelítostné souboje sedmi družstev o dvě postupová místa. Věříme, že i letos budeme moci okusit finálový turnaj MČR žákyň. ;-)

 

Sledujte náš web a facebook, ať Vám neuniknou novinky a průběžné výsledky !

Těšíme se na Vaši podporu v hale ;-)

Tým BVC Chodov !

 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt