BVC Chodov


Extraliga pokračuje i tuto sobotu a neděli - kadetky v Plzni a juniorky na Olympu

pátek 27. 9. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Po úvodním domácím kole minulý víkend pokračuje extraliga obou našich dorosteneckých družstev venkovními dvojzápasy. 

Mladší kadetky čeká v sobotu 28.9. od 10:00 a 14:00 palubovka plzeňského sportovního gymnázia, kterou jsme si testovali již v přípravě. Psali jsme o tom zde

Zopakovat výsledek z přípravy a z minulého týdne z úvodního extraligového kola nemusí být pro naše kadetky ale zase až tak jednoduché a zápasy budou proto vyžadovat plnou koncentraci celého chodovského týmu. Na duel s tímto naším tradičním soupeřem se však jako vždy moc těšíme ! 

Rozpis soutěže juniorek zavádí v neděli 29.9. také od 10:00 a 14:00 naše družstvo na půdu Olympu Praha. Po úspěšném vstupu do soutěže minulý týden se budeme snažit, abychom i ve specifickém prostředí sportovní haly na Přípotoční ulici proti vítězi nedávného testovacího turnaje extraligových týmů uhráli slušný výsledek.

Do hry o víkendu zasáhnou i žákyně BVC Chodov, které se vydávají do Prahy na kvalifikační turnaj Českého poháru žákyň 2019/2020. V kvalifikační základní skupině C1B je čekají následující soupeři: Orion "B”, Kladno, 15.ZŠ Plzeň a Most v sobotu, plus dva nebo tři nadstavbové zápasy o konečné umístění v konfrontaci se dvěma dalšími "pražskými skupinami” v neděli. Postupová matematika v Českém poháru žákyň byla vždy nemilosrdná a krutá, ale my celému družstvu věříme a  budeme držet pěsti, aby se do celkové šesté příčky dostalo.  

O všech dílčích úspěších i neúspěších Vás samozřejmě budeme informovat prostřednictvím našich web stránek a případně i facebooku.

Tak hezký sváteční víkend a držte našim želízkům v ohni pěsti ! 

Tým BVC Chodov !

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov