BVC Chodov


Soupiska hráček extraligy kadetek 2019/2020 zná svou konečnou podobu

úterý 10. 9. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

V minulém článku jsme informovali o složení tréninkových skupin v této sezóně a jejich trenérů, dnes se vracíme k představování hráčského kádru.

Přicházejí na řadu kadetky BVC Chodov, které budou i letos bojovat v extralize, tedy nejvyšší republikové soutěži této věkové kategorie. Nechceme Vás už dále napínat a tak jdeme rovnou na věc, nejprve nové posily…. 

Dění u kadetek jsme se již po prázdninách jednou poodhalili v článku, kde jsme představovali novou posilu Terezu Havlovou, která bude pro tým velkou údernou silou na pozici smečařky. 

Tím však výčet nových tváří v družstvu sezóny 2019/2020 nekončí. Ze Studia Sport přichází na hostování další útočnice s velkým potenciálem Žaneta Foxová a z Děčína přestupuje levanda Barča Mihová.

Barču jste měli možnost v dresu BVC sledovat již minulou sezónu, kdy se ukazovala jako velice platná hráčka kadetského družstva a odehrála s námi pár zajímavých turnajů především v nadstavbě soutěže. Letos ji v kadetkách uvidíte hlavně na středu sítě. Navíc se chystá podpořit i naše starší děvčata v extralize juniorek, když už na společném soustředění zaujala svou ochotou akceptovat i velmi rychlé nahrávky za hlavu. Tady s ní tedy počítáme především na pozici univerzálky. 

Žanda se jeví jako výborně technicky vybavená útočnice s velkým potenciálem a dobrou hrou v poli. Nebezpečná na podání. Známe ji již z barevného minivolejbalu a zároveň jako hráčku základní sestavy bronzového týmu MČR mladších žákyň i jako součást výběru Prahy coby letošní vítězku Letní olympiády mládeže v Liberci....   Pro tým kadetek rozhodně zajímavé osvěžení. Letos se jako hostující hráčka může, ač věkem žákyně, objevovat v žluto-černé barvě bohužel jen v extralize kadetek.  


Po čerstvých akvizicích se konečně dostáváme k základu družstva.

Vítězky Českého poháru žákyň 2018/2019 a bronzové medailistky z MČR žákyň 2019 se už roky plynule posouvají věkovými kategoriemi, sbírají medaile z vrcholných akcí a nyní doputovaly až do kategorie mladšího dorostu…. Mám nesmírnou radost a jsem pyšný na to, že i nadále uvidíme v chodovských barvách bojovat o extraligové body hráčky, které volejbal milují a spojuje je, kromě jiného, i touha vítězit a neustále na sobě pracovat. 

Veve Kudrlovou - Nahrávačku, Báďu Klánovou - Smečařku, Anet Trollerovou - Blokařku, Capku Kačku Zapfovou - Univerzálku, Káju Šoupalovou - Útočnici ;-) a Ráďu Veselou - Libero doplní z kmenových hráček BVC Chodov ještě "dvanulatrojka” Mišel Kárníková na liberu. 


Do týmu se budeme během letošní sezóny snažit zapracovat i mladší odchovankyně našeho klubu, pro které je připravena i soutěž první ligy kadetek Zde budou na střídavý start moci sbírat potřebné zkušenosti společně s účastí v extralize.

Už v minulé sezóně s námi trénovala útočnice Andy Dučínská a na soustředění předvedla velice výrazný výkonnostní progres. Přípravné zápasy v Plzni s námi absolvovala mladičká nahrávačka Léňa Veselá a mám radost, že i v této věkové kategorii jdeme hodně podobným pojetím nahrávek jako v případě juniorek i kadetek. Konečně do třetice mladší hráčka na soupisce - Kačka Milotová. Chtěli bychom využít její specializace středové hráčky, ve které se objevuje i v žákyních a věříme, že může i extraligovému týmu pomoci.   

 

Těšíme se na Vaši podporu v letošní sezóně a doufáme, že nás bude provázet zdravotní pohoda. Ikdyž vrchol plánujeme opět na příští rok, už letos bychom se nechtěli po generační obměně extraligového družstva pouze rozkoukávat… ;-)

 

Tým BVC Chodov !

 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt