I.Liga Kadetek 12.02.2011

pondělí 14. 2. 2011 | komentářů

Volejbal 1.liga kadetek 25.a 26.kolo BVC WITTE Chodov – TJ Klatovy 3:0(20, 22, 17)a 3:2(-23, 20, -21, 27, 10)
   V sobotu 12.února přivítaly kadetky BVC WITTE Chodov, v souboji týmů ze středu tabulek, TJ Klatovy. V prvním zápase získaly poměrně snadno první set 25:20. V setu druhém zpočátku tahaly domácí hráčky za kratší provaz, prohrávaly 0:3, 1:6, 3:10 a 14:19, pak však přidaly na obrátkách a donutily trenéra hostí k výběru obou timeoutů za stavu 18:21 a 20:21, jenže timeouty jako by více pomáhaly domácím a ty završily obrat v setu na 25:22. Třetí set byl vyrovnaný jen do poloviny od stavu 16:19 hosté přidaly již jen bod a domácí set získaly 25:17 a tím i zápas 3:0.
   V druhém zápase poslal domácí trenér do hry i hráčky z lavičky, Chodov prohrával 16:19, načež vedl 20:19, jenže v koncovce byly šťastnější hosté a set získaly 25:23. V druhém setu dokázaly domácí hráčky smazat manko z počátku setu a nakonec udolaly hosty 25:20. Třetí set získaly opět Klatovy, tentokrát 25:21 a ve čtvrtém sahaly dokonce po vítězství v zápase, šťastnějším týmem v detektivní zápletce ale byl Chodov, když set získal 29:27. V závěrečném setu se již detektivka nekonala a domácí kadetky vyprovodily soupeřky 15:10 a získaly po boji i druhý zápas.
   Kadetky BVC WITTE Chodov odjíždějí 19.února do Liberce, kde by chtěly domácím vrátit porážky z domácích zápasů. Ženy BVC odjíždějí na půdu rozjetých Neratovic, které odehrály v Plzni dva tiebreaky, z toho jeden vítězně.