BVC Chodov


Neuvěřitelné a krásné zakončení letošní pohárové sezóny žákyň !

úterý 2. 4. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Už to všichni samozřejmě víte, možná obsah některých článků budu dublovat, přesto si nyní skromně dovolím pár slov a postřehů, poděkování z mé strany - trenéra zlatého týmu…. je to opravdu hezké takto družstvo svělých hráček moci nazvat, že ?

O víkendu naše děvčata  v posledním finálovém turnaji Českého poháru žákyň obhájila průběžné vedení v soutěži, obsadili jsme tak i celkové první místo v letošním ročníku Českého poháru žákyň a pro BVC Chodov získali historicky první zlatou medaili z velké republikové soutěže v šestkovém volejbalu !

Celý tým (Abecedně: Baru Klánová, Veve Kudrlová, Mišule Mustabašičová, Jířa Přibylová, Kája Šoupalová, Anet Trollerová, Ráďa Veselá a Kačka Zapfová) si zaslouží obrovské uznání a jako trenér jsem neuvěřitelně pyšný a hrdý na své svěřenkyně, které si mohly za svou celoroční cestu touto dlouhodobou republikovou soutěží žákyň hodně moc užít nedělní medailový ceremoniál a na hrudi se jim na jeho závěr zaleskly zlaté medaile za vítězství v letošním ročníku 2018/2019.  

Dvě naše hráčky byly navíc vyhlášeny v individuálních vyhodnoceních turnaje a to Karolína Šoupalová jako "Nejlépe přihrávající hráčka” a Veronika Kudrlová jako "Nejlepší nahrávačka”.

Z mé strany připojuji poděkování za obrovskou podporu v této náročné sezóně především realizačnímu týmu. Dáda jako týmový psycholog, lékař, tvůrce skvělé nálady, fotoagent a nekonečnou kapacitou hlasového fondu vybavená fanynka, Láďa jako vždy ochotná organizační jistota a support, moderátor, řidič....  , Patrik jako řidič a člověk, který dokáže velice netradičně oživit každý živý vstup našich vysílání a přímých přenosů ... :-)  Ti si jistě tuto medaili zaslouží velkým dílem také. Děkuji, bez Vás bych to nezvládl.. já…

Speciální poděkování Lídě za krásné fotky z turnajů a Evě, která Lídu suplovala během její nepřítomnosti.  

Rodičům moc díky za podporu během sezóny a podporu při turnajích, na které s námi jezdili a podporovali holky přímo na hřišti.

Moc si Vážíme a děkujeme za zájem o dění v týmu, kterou všichni například i prostřednictvím médií cítíme i od ostatních fandů..

 

Letošní dlouhá pohárová sezóna začala v říjnu 2018 plzeňskou kvalifikací, pokračovala dvěma národními koly prvních výkonnostních skupin v Kralupech a v Chodově a nadnárodními koly prvních osmiček nejprve v Brně, následně v Uherském Hradišti a nyní vyvrcholila finálovým turnajem v Hradci Králové.   

Chodovská děvčata odehrála v letošním ročníku na 38 zápasů a z toho prohrála jen dvakrát se stříbrným družstvem Uherského Hradiště. Měli bychom spravedlivě asi počítat prohry tři, ale ta poslední se Žatcem přišla ve chvíli, kdy už po prvním vyhraném setu zápasu bylo zcela jasné, že celkově v ročníku nemůžeme být jiní než první…. tedy 35 výher :-).

Nechci se pouštět do dalších matematicko-statistických rozborů a tak přejdu rovnou k tomu, co jako trenér považuji za daleko důležitější parametr a důvod k radosti nejen pro tým ale možná i pro fanouška a diváky. Asi už tušíte, kam mířím… jasně ! Diametrálně odlišné pojetí hry a atraktivní volejbal. Vzhledem k našemu výškovému průměru jsem velice rád a je pro mne daleko větší odměnou než medaile pohled na týmový výkon a rychlou kombinační hru, na technickou vyspělost a herní vyzrálost hráček a morální sílu družstva, kterou prokazovalo v koncovkách důležitých setů a zápasů. Tohle vše se v letošní pohárové sezóně podařilo skloubit a rozhodlo o tom, že můžeme prožívat zlatou pohárovou radost.

Díky holky a nechte sebou proplouvat tenhle skvělý pocit za skvěle odvedenou práci ! Všechny si to opravdu, opravdu zasloužíte….  ;-)

 

Zatím tedy letos naše holky ovládly obě dlouhodobé soutěže - jak Krajský přebor žákyň, tak i celonárodní Český pohár žákyň.

24.-26.5. (tedy za dva měsíce) přijde vrchol letošního roku a tím bude mistrovský turnaj v Přerově. Jestli se budeme moci radovat i dotřetice ? Budeme se o to snažit a bylo by to samozřejmě moc hezké… Zatím jsou to  ale jen vzdálené teorie a nehmatatelná očekávání. .

Jako trenér se těším na následující dva měsíce přípravy.. Konečně zase budeme moci opravdu trénovat ! Holky budou připravené dobře…

Na konci května budeme chtít znovu ukázat "naši hru” v plné síle !

 

Ještě jednou díky všem.

DĚKUJI…..

 

Trenér ;-)

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov
Kontakt | Minigolf Chodov