BVC Chodov


Pozvánka žákyň na pohár - vše připraveno !

pátek 7. 12. 2018 | komentářů | Autor: BVC Chodov

V tuto chvíli máme za sebou, jak doufám, všechny otazníky týkající se přípravy oragnizace turnaje elitní první skupiny Českého poháru žákyň 2018/2019, které budeme již od zítřka pořádat v Městské sportovní hale v Chodově. Chybí jen postavit kurty, ale to jistě v pohodě zvládneme ráno před zahájením prvních zápasů….

Hráčky našeho chodovského "A” týmu budou v roli jednoho z hlavních aktérů víkendu patřit mezi favority skupiny a doufají, že je přijdete v hojném počtu podpořit v jejich počínání na palubovce proti velice zdatným soupeřům. Rozhodně si proto nenechte ujít momentálně nejkvalitnější český žákovský volejbal.

Postupně změříme síly s dalšími šesti družstvy v rámci nejlepší české sedmičky následovně:

Sobota

  • 10:00 Studio Sport Praha
  • 11:30 SK Hlincovka
  • 13:45 Dukla Liberec
  • 15:30 VK Sever Žatec

Neděle

  • 10:00 Olymp Praha "A”
  • 11:15 TJ Kralupy

Naše holky si vítězstvím v prvním kole před 14 dny v Kralupech vybudovaly velmi slibnou pozici pro zabojování o první osmičku nadstavbové části, která již bude spojená s moravskými družstvy. Doma tedy zbývá ještě svou kvalitu znovu potvrdit a od dalšího lednového kola se těšit na porovnání s východem republiky….

Slovo trenéra:

"Vzhledem k dlouhodobějšímu cíli máme na cestě do další celonárodní části soutěže trochu nahráno a nebudeme tak pod velkým tlakem. Přesto bychom se i doma před svým publikem chtěli prezentovat naší typickou pohlednou rychlou hrou a potěšit diváky hezkými kombinacemi a obětavostí v poli. Věřím holkám, že do zápasů opět dají srdce a navážou na skvělé výkony z kvalifikace i prvního kola. Chceme v neděli z haly odcházet především zdraví a s pocitem dobře odvedené práce.”

 


V neděli budou navíc hájit žlutočerné barvy BVC Chodov v rámci 15. a 16. kola první ligy juniorek  také naše nejstarší děvčata. Domácí lídr průběžné tabulky bude chtít udržet neporazitelnost v základní části soutěže s nebezpečným týmem z Kladna. Poté už jen dvě kola a jdeme do nadstavby! A Kladno ještě teoreticky může také….  

Trenér dodává: "Máme vše ve svých rukou a budeme chtít uspět i tentokrát. S pozitivní bilancí z neděle budu spokojený. Těšíme se už na herní pauzu a regeneraci.”    

 


Držíme oběma chodovským týmům na jejich víkendová zápolení pěsti a těšíme se na Vás v hale !

Tým BVC Chodov !

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov