BVC Chodov


Blíží se pohárový víkend !

úterý 20. 11. 2018 | komentářů | Autor: BVC Chodov

V sobotu a v neděli 24. a 25.11. zasáhnou dvě chodovská družstva do bojů o první ostré body v Českého poháru žákyň 2018/2019. V letošním složení skupin a netradičním herním systému bude každý bod dobrý.

BVC Chodov "B” odjíždí do Tábora usilovat o postup do druhé výkonnostní české sedmičky. V kvalifikačním kole prokázalo družstvo určitou morální sílu a soudržnost, když se mezi jednadvacítku nejlepších přihlášených českých družstev po prvním nepodařeném dnu nakonec proklestilo třemi tiebreakovými výhrami. Budeme držet pěsti, aby holky měly štěstí na své straně tentokrát i na jihu Čech.

BVC Chodov "A” se bude snažit ukázat v co nejlepším světle v Kralupech mezi sedmi týmy, které prošly kvalifikačním sítem skupin po celé ČR nejlépe.

Přejeme si především, aby holky navázaly na minulá vystoupení z kvaldy v Plzni a prezentovaly se svým typickým herním pojetím s pohlednými kombinacemi.

Výčet víkendových aktivit chodovských družstev však žákyněmi nekončí.

V neděli juniorky budou v odvetách obhajovat dvě prvoligová vítězství z domácích zápasů s Teplicemi. Už i vloni jsme si ověřili, že v domácím prostředí dokážou být teplická děvčata nepříjemně houževnatým soupeřem, přesto věříme a byli bychom rádi za pozitivní bodovou bilanci a potvrzení herní formy našeho družstva.

 

Tak držte pěsti ;-)

 

Tým BVC Chodov !

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov