BVC Chodov


Přichází víkend nabitý volejbalovými událostmi !

pátek 9. 11. 2018 | komentářů | Autor: BVC Chodov

Snad všechna políčka sportovního kalendáře jsou pro BVC na tento víkend obsazena!

Paradoxně však chodovští diváci nebudou mít možnost doma vidět v akci ani jeden tým. 

Kam se tedy všichni od mladších žákyň po juniorky chystají ? 


Sobota:

Nejčasněji ráno si v sobotu budou muset přivstat naše kadetky, které velmi brzy po šesté hodině vyrážejí do Českých Budějovic k odvetným zápasům Extraligy. 

Kadetky potřebují body jako sůl, aby se udržely vprostřed průběžného pořadí a mohly tak s větším klidem přistoupit k další části soutěže. Doma jsme Budějky přehrály celkem kontrolovaně. Jak se nám povede venku, budete moci sledovat v přímém přenosu na našem FCB profilu. 

Mladší žákyně  "A" i "B" na komfortní čas 9:00 dorazí ten samý den do Sokolova na druhé turnajové kolo krajského přeboru v šestkovém volejbalu. Áčko v minulém kole dominovalo a béčko překvapilo ve své skupině, doufáme, že zopakují své parádní výkony i tentokrát. 


Neděle:

Některé hráčky z kadetek si zopakují brzký budíček i v neděli ráno, aby herně podpořily sestavu juniorek při zápasech první ligy v Děčíně. Utkání prvního s posledním nechceme podcenit i proto, že bychom mohli po tomto kole mohli mít již definitivní jistotu zachování soutěže pro příští sezónu. 

A konečně vstoupí v neděli v Sokolově od 9:00 do letošního ročníku kraje starších žákyň i naše dvě želízka v ohni v podobě družstva "A" a "B". Z pohledu elitního áčka bude účast v letošním ročníku KP především o pohodovém pojištění postupového místa do kvalifikace MČR, věříme ale, že holky předvedou kvalitní vítězácký volejbal.  Béčko žákyň bude chtít jistě také ukázat, kam se herně od loňského roku posunulo a tak i jim držíme pěsti do jejich bojů. Od konečného celkového pořadí v KP si mohou také slibovat šanci na kvaldu republiky na konci dubna 2019. 

Rokycany hostí čtyřkový krajský přebor plzeňského kraje a nejmladší naděje BVC budoou sbírat v této soutěži potřebné zkušenosti, které jim určitě pomohou v adaptaci z barevného minivolejbalu na šestkový systém a hřiště. 


 

Když na to koukám, projít tabulky soutěží v neděli večer zabere opravdu docela dost času :-) Tak doufejme, že vnich nalezneme co nejvíce plusových bodů pro naše chodovská družstva ;-)

Držíme pěsti a děkujeme za podporu ! 

 

Tým BVC Chodov !


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov