BVC Chodov


Úspěšný víkend chodovských týmů

pondělí 22. 10. 2018 | komentářů | Autor: BVC Chodov

Stručný souhrn:

Juniorky v první lize připisují 6 bodů za dvě hladká vítězství nad Teplicemi.

Obě žákovská družstva uspěla v kvalifikaci ČP žákyň  2018/2019. "A tým” míří mezi elitní českou sedmu, mladší "Béčko” ve své pohárové premiéře vydřelo parádní 3.výkonnostní skupinu.

 


Hlavní náplní uplynulého víkendu bylo hráčkami i fanoušky dlouho očekávané kvalifikační kolo letošního ročníku ČP 2018/2019.

Poprvé v historii našeho klubu startovala pod hlavičkou BVC hned dvě družstva nasazená do soutěže.

První zkušenosti se soutěží tohoto formátu sbíraly žákyně "B”. Přestože se jim příliš podle představ nevydařila sobotní část, v nedělním play off nakonec otočily díky dvěma tiebreakovým výhrám stěstí na svou stranu a dostavil se nečekaný úspěch v podobě nominace do třetí výkonnostní skupiny pro první bodované kolo v listopadu letošního roku!

Ve složitější pozici jednoho z favoritů kvalifikace vstupovaly do prvního zápasu žákyně "A”. Velmi nervózní konfrontaci s nepříjemně bojovně a odhodlaně hrajícím Žatcem však holky zvládly. Družstvo se uklidnilo a ve chvíli, kdy si zvyklo na podmínky plzeňské haly, začalo pomalu nacházet své tempo a pohodu.

Vítězství ve skupině jsme museli v neděli obhájit proti Olympu Praha "B”, který v sobotu těsně prohrál s velmi silnou Loko Plzeň. V našem nejhezčím utkání sezóny jsme dali soupeři šanci vždy jen v úvodu obou setů. Kombinační rychlá hra zcela vygumovala výškovou převahu Olympu a pro nás to znamená účast v první sedmičce v prvním kole ČP.

Výsledkový servis Q-ČP Plzeň:

Základní skupiny

Play off

 


Jako poslední vstupovaly do víkendových zápasů juniorky BVC Chodov, které doma přivítaly družstvo Teplic. Soupeř na třetím místě průběžné tabulky první ligy skupiny A vzbuzoval svými předchozími výsledky s Kladnem a Karlovými Vary respekt. Chodovským děvčatům ale neděle "sedla” a po jednoznačných výhrách 3:0 (16,9,19) a 3:0 (16,13,20) se bodově vydáváme na stíhačku Kralup. Tohoto průběžného lídra naší skupiny budeme doma hostit hned příští neděli 28.10.2018 od 10:00 a 14:00 a čekáme Vaši podporu v hale !

 


V sobotu 27.10.2018 se po pauze opět rozjede kolotoč extraligy kadetek. V Chodově uvidíme jednoho z adeptů na letošní medaili v této věkové kategorii - atraktivního soupeře z Brna. Zatím ještě díky souběhu soutěží a menší prioritou oproti extralize juniorek šetřil síly hlavníh opor, ale v Chodově bude chtít určitě ukázat ve svém pravém světle.... = budeme Vás potřebovat do hlediště i v sobotu ;-)   

 

Tak krásný týden a uvidíme se opět o víkendu !

 

Tým BVC Chodov !

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov