BVC Chodov


Kadetky uspěly na testovacím turnaji extraligových týmů, žákyně ovládly Velkou cenu města Plzně

úterý 11. 9. 2018 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

 

Uplynulý víkend trávily hráčky BVC Chodov již od pátku v Plzni na tradičním předsezónním testovacím turnaji týmů, které budou hrát v letošní sezóně nejvyšší republikové soutěže juniorek a kadetek a také tradičním přípravném turnaji žákyň - Velké ceně Města Plzně.

K otestování chodovských hráček po letní přípravě jsme před prvními mistrovskými zápasy letošního ročníku soutěží tak mohli na jednom místě využít oba skvěle obsazené turnaje.

 

Žákyně prošly od základní čtyř-členné skupiny a pavoukem včetně finálového zápasu v konkurenci 12 družstev bez jediného prohraného setu a podařilo se jim tak zopakovat úspěch jejich starších klubových kolegyň, které zlatý pohár přivezly z Velké ceny před 3 lety.

Veronika Kudrlová navíc obdržela individuální ocenění trenérů přítomných družstev a převzala od pořadatelů pohár za nejlepší hráčku turnaje.

Kadetské družstvo doznalo oproti minulým sezónám obrovské změny vlivem nutné generační obměny týmu. Základ tak nyní tvoří tři zkušené starší hráčky doplněné ještě dvěma dalšími hráčkami kadetského ročníku, zbytek kádru doplňují věkově žákyně.

Nově složená sestava chodovských děvčat však během víkendu ukázala na zajímavé herní možnosti a schopnosti družstva. V konkurenci osmi týmů jsme v sedmi zápasech podlehli pouze dvakrát a to ještě jen ve zkrácené hře. V ostatních pěti případech jsme se již radovali z vítězství a bylo z toho celkově krásné třetí - bronzové místo.

Kateřina Kudrlová získala individuální ocenění ankety trenérů jako nejlepší nahrávačka turnaje.

Do pozitivního hodnocení právě proběhnuvšího vrcholu přípravy na letošní sezónu žákyň a kadetek rozhodně patří zajímavá vnitřní chemie, která během víkendu dotvořila a spojila dvě věkově rozdílná družstva a jednotlivé hráčky v nich do jednoho TÝMU. A to se pak jasně ukazovalo na palubovkách Lokomotivy a SG jak hezký může být volejbal v našem podání. .

Zajímavý a nadějný první krok….


Foto již brzy v galerii ;-)


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov