BVC Chodov


Chodovské hráčky byly součástí vítězného týmu republikového turnaje krajských výběrů !

pondělí 4. 6. 2018 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Od pátku do neděle 1.-3.6.2018 se v 500 km vzdáleném Bílovci uskutečnil tradiční Kafkův memoriál, ve kterém se setkávají a o pomyslný trůn v sezóně bojují krajské výběry děvčat - tentokráte ročníku narození 2004 a mladších.

Každý zástupce z 14 krajů celé ČR zde vždy odehraje během tří dnů devět zápasů - nejprve šest ve dvou základních skupinách a později další tři v nadstavbě o konečné umístění.

V letošním roce se družstvu Karlovarského centra mládeže, ve kterém nastupovalo i pět našich hráček z BVC Chodov, velice dařilo.  

 

 

Veronika Kudrlová na nahrávce, Aneta Trollerová na bloku, Kateřina Zapfová na postu diagonální hráčky a smečařky Barbora Klánová a Radka Veselá vytvořily spolu s karlovarskými děvčaty Terezou Havlovou na smeči a Adélou Jarošovou na bloku velice kompaktní a silný tým.

Ten ještě doplnily mladší karlovarské hráčky Adéla Mazůrková jako alternující nahrávačka a dvě další mladé blokařky.   

 

 

Už od prvních zápasů základní skupiny naše družstvo naznačovalo, že by letos mezi elitou svých vrstevnic chtělo promluvit do konečného pořadí a tento trend více a více potvrzovalo s každým odehraným setem.

Neporazitelnost nám bez ztráty setu vydržela po celé tři dny i do nedělního finále a tak jsme z Bílovce přivezli zlaté medaile za první místo a neoficiální titul mistra ČR krajských výběrů 2018 dívek ročníku 2004.

 

 

Naše chodovská Veronika Kudrlová si navíc odvezla individuální ocenění, které v anketě 14 trenérů obdržela jako nejlepší nahrávačka turnaje.  

 

 

Všem holkám patří dík za výbornou reprezentaci volejbalu v našem kraji a svých klubů. Jsem rád, že jsme s našimi krajskými kolegyněmi z Karlových Varů společně urvali nejvyšší možnou republikovou trofej v této soutěži.   

 

Trenérovi Tondovi Bicanovi gratulace k tomu, jak holky provedl turnajem.

 

Pro mne... stačí jen nádherný pocit z pohledu na to, jak se naše holky v Bílovci prezentovaly…..

 

Díky holky, byl jsem na Vás zase pyšný...

 Výsledkový servis: ZDE

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov