BVC Chodov


Barevný festival v Praze

pondělí 28. 5. 2018 | komentářů | Autor: Martina Suchanová

Tento víkend proběhl v Praze na stadionu AC Sparta Praha na Podvinném mlýně barevný festival v minivolejbalu, kterého se zúčastnilo mnoho týmů celé České republiky. 

Tento turnaj obsahoval pro hráčky mnoho poprvé. Některé byly poprvé na barevném celorepublikovém festivalu, některé se byly poprvé v životě podívat na zápasy reprezentace a to jak žen, tak i můžů. Některé se poprvé v životě setkaly s volejbalovými reprezentanty České republiky. A poslední poprvé mělo největší úspěch, a to je jízda na eskalátorech následovaná jízdou metrem. I přes všechna ostatní poprvé, jízda metrem vede v řadě zážitků, které si hráčky z tohoto víkendu odnesly. 

 

Za klub BVC Chodov se do republikového kola probojovalo dvacet hráček, které musím pochválit za disciplínu, se kterou do turnaje vstoupily a která je provázela po celý víkend i přes to, že se často vyskytovaly velice zmatené situace.

Také bych chtěla velice poděkovat rodičům, kteří na turnaj přijeli podpořit své dcery a pomáhali s organizací týmů a často zaháněli i slzy, které ke hře patří. 

Ve žlutém minivolejbalu, ve kterém bojovalo za Chodov 8 hráček, dosáhly nejlepšího úmístění hráčky Hanka Zapfová a Kiki Paříková, které se umístily na šestém místě. Všechny ostatní hráčky podaly i navzdory vyčerpání pěkné výkony. V oranžové kategorii se nejléppe umístily Léňa Benešová a Mari Nová, které jsou 9. v celé České republice. Za červený volejbal nastoupily Monča Brodilová a Nelča Eliášová, které se setkaly s nepřízní osudu, kdy jim bylo špatně naměřeno hřiště a po dvou prohraných zápasech skončily v nižší finálové skupině, kde však všechno vyhrály a podaly velice pěkný výkon. Zelený volejbal byl plný emocí, objevily se i hádky a slzy, ale také radost a podpora v týmu. 

I přes až moc velkou přízeň počasí a vysoké teploty se hráčky potýkaly velice dobře se svými soupeří a nedaly jim ani jeden míč zadarmo. Samozřejmě s dobrým tréninkem a plným nasazením budou všechny příští rok směřovat na medailové pozice a nezbývá než doufat, že se zúčastní ještě více hráček. 

Pro hráčky bylo na tomto turnaji mnoho poprvé a pro mě to bylo jedno velké naposled. Po tomto turnaji končím svoje působení u klubu BVC Chodov, z důvodu lepší pracovní nabídky v oblasti sportu. Bohužel mi pracovní vytížení nedovolí nadále pokračovat v klubu, proto se tímto turnajem loučím jak s hráčkami, které mi zpříjemňovaly celé roční působení v klubu, ale také s trenéry a s rodiči, bez kterých by barevný festival v Praze nebyl tak skvělý. 

Pokud jste článek dočetli až sem, tak děkuji a snad se ještě někdy setkáme. 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov