BVC Chodov


Krajský turnaj v minivolejbalu

úterý 1. 5. 2018 | komentářů | Autor: Martina Suchanová

Poslední turnaj v minivolejbalu na půdě Karlovarského kraje proběhl v Karlových Varech o víkendu 28. a 29. dubna. Turnaje se za tým BVC Chodov zúčastnilo 21 týmů za klub BVC Chodov. Toto kolo bylo postupové na Barevné festivaly, které se konají v několika městech České republiky.  Klub BVC Chodov si vybral pro svoji účast Prahu.


 

Za kategorii žlutého minivolejbalu nastoupilo za náš klub 6 družstev, z toho 5 postoupilo do republikového kola v Praze. Pořádí týmů bylo následující:

  1. BVC Chodov 2 - 2. místo
  2. BVC Chodov 1 - 4. místo
  3. BVC Chodov 5 - 5. místo
  4. BVC Chodov 3 - 6. místo
  5. BVC Chodov 6 - 7. místo

V oranžové kategorii sehrály důstojné souboje čtyři týmy BVC Chodov a dva z nich nastoupí na celorepublikovém festivalu v Praze. V této kategorii nastoupila jako naprostý nováček Emma Žahourová po boku zkušenější hráčky Nikoly Süčové a vybojovaly postup na republiku. 

  1. BVC Chodov 1 - 2. místo
  2. BVC Chodov 2 - 3. místo

V červeném volejbalu se zúčastnily tři týmy, do dalšího kola však postoupil pouze jeden tým, který se po celý rok drží na medailových pozicích a ani  tento víkend nezklamaly skvělým výkonem. Je to dvojice Nela Eliášová a Monika Brodilová, která postoupila dále i v kategorii zeleného minivolejbalu, na festival však nastoupí v červené barvě. 

       1. BVC 1 - 2. místo

Zelené kategorie se zúčastnily čtyři týmy BVC Chodov a dva z nich vybojovali umístění hodné republikového festivalu v Praze. Moniku Brodilovou nahradí Verča Kučerová, která vybojovala dobré umístění i v modré kategorii, v zelené její tým nestačil na soupeře a do republikového kola se nekvalifikoval. 

  1. BVC CHodov 1 - 2. místo
  2. BVC Chodov 2 - 4. místo

Za modré nasadil BVC Chodov 3 týmy a většina hráček hrála tuto kategorii poprvé a přesto vybojovaly postup do republikového kola. Všechny tyto hráčky však hrají i v kategorii zelené, proto za BVC Chodov do Prahy nenastoupí žádný modrý tým. 

Tento rok jsme posbíraly mnoho medailí a ocenění a nezbývá než doufat, že stejně se nám povede i v dalších letech.

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov