BVC Chodov


Juniorky zvládly klíčové utkání první ligy a míří do prvního kola baráže o extraligu !

úterý 10. 4. 2018 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

V neděli na domácí palubovce nedaly naše juniorky soupeřkám z Mikulovky žádnou větší šanci a pokračovaly po zdařilém minulém víkendu na Hlincovce ve sběru cenných bodů do tabulky.

I tentokrát jsme se mohli radovat ze "šestky” za dvě vítězství 3:0 (17,19,20) a 3:0 (14,20,17)

První místo v tabulce nemůže ohrozit žádná varianta výsledku dvojutkání posledního kola nadstavbové části soutěže tuto neděli v Táboře.

Míříme již zcela jasně, do prvního kola baráže o extraligu juniorek, kterou navíc budeme pořádat v domácím prostředí v sobotu a neděli 21. a 22.4.2018 ! O postupujícím do druhého kola a závěrečných bojů o extraligu juniorek tak rozhodne dvojutkání s družstvem Dukly Liberec.

 

Proběhnuvší víkend byl úspěšný také pro další chodovská družstva. Kadetky "B” v první lize odehrály odvetná utkání s Kladnem a také doma tentokrát se 100% bodovým ziskem za výsledky 3:0 (14,20,20) a 3:1 (-12,17,18,17)

I v nadstavbě první ligy kadetek jsou karty před posledním kolem, kdy v neděli 15.4. zajíždíme do Kralup, jednoznačně a definitivně rozdány a to pro všechny týmy.

Pro družstvo našich žákyň to tak bude finále přípravy na kvalifikaci MČR žákyň příští týden v Kostelci nad Orlicí.

 

Mladší žákyně ověřovaly v sobotu svoji herní formu v Táboře na finálovém turnaji Poháru krajů a už tento víkend je čeká opět v Táboře kvalifikace na mistrovství ČR mladších žákyň. Proto je úspěch v podobě vítězství z minulého víkendu velmi povzbudivý.

 

Družstva Juniorek i Kadetek "B” si mohou již v pohodě užít svá závěrečná kola v nadstavbových částech svých soutěží a koncentrovat se na další (a z jejich pohledu jistě daleko důležitější) víkend.

 

Hlavním hitem nastávající volejbalové soboty a neděle z pohledu BVC Chodov tak bude zcela jistě sedm utkání mladších žákyň v Táboře v bojích o účast ve finále MČR...

 

Držíme všem pěsti !

 

Zůstaňte s námi.

Tým BVC Chodov !    

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov